Jump to content

Putem beznađa do TVC-a


Daudio

Preporučeni Komentari

Što postavljate pitanje „ako“. Pitanje je, samo, „kada“... Polako...Ja sumnje, nemam, nikakve...Mada, lako je meni... Lenčuga... Trut, jednostavno rečeno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 194
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E овог пута полако.Неуспели покушај се десио у паузама између 2 зевања.Овог пута да се испоштује Божије, па тек онда моталицу у руке.Ионако ми је требало пар дана да сконтам шта сам то уснио а шта је на јави :D А млеко кад се укисели постане јогурт или кисело млеко-дакле неће се баци ;):drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

И ја сада напишем да сам намотао трафо,А Ви напишете супер,а како ради,А ја напишем просторност,прозрачност..бла,бла,блаА Ви напишете..... :sporty095_2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mani se Ziko - psi laju karavane prolazezna se i ko su psi a ko nisu , zna se i ko su karavane a ko to nisuD.svaka ti dala - ako si ti zadovoljan , i ja samdaj koju fotku i komentarisi kad te bude volja:serbvidkakisicl0:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ja sam srećan što lajem a uspevam da ne režim...A ko prolazi, u pravu si, nije ni važno...Utisaka što se tiče, iskreno, jedva čekam... To se zna...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

D.svaka ti dala - ako si ti zadovoljan , i ja samdaj koju fotku i komentarisi kad te bude volja:serbvidkakisicl0:

Фотке самог трафоа су већ окачене.Фотке са резултатима мерења кад се изврши мерење,е тек тада причамо да ли сам(нисам) задовољан.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cek, ne upratih jer sos bafer ili bez :scratch_head:

Само голи трафо комада 1.Кад стручно веће од 2 члана да оцену да задовољава критеријуме добија близанца,а онда ћу близанце да дарујем баферима и осталим ђаконијама.Мада, питам се шта ће ми све то :P
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super da sve sljaka kako je planirano. :good2:Ima jedan jak razlog da se ne stavljaju baferi po svaku cenu.Naime, nema veceg izvora zabave (za ljude koji vole da se igraju kablovima) od TVC-a bez bafera. Bez zezanja, kakvo god parce zice da zabodes pre i/ili posle TVC-a - cuje se razlika, sto je i normalno obzirom na razuzdani ples svih reaktansi, malu ulaznu i veliku izlaznu impedansu itd... Dobro je to sto ima puno ljudi koji bi voleli, iako ne mogu da se bave elektronikom, da ipak aktivnije ucestvuju u ovom hobiju i kablovi su idealna prilika za to. Ne moze nikakva steta da se napravi isprobavanjem raznih zica, a sticu se razna zabavna iskustva, kao i prilike za susrete, razmene raznih kablova i sl.Dakle, moje preporuka za one koji zele da se bave kablovima: nabavite TVC bez bafera i zabavi nikad kraja ! :ok:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a ne racunjas u mogucu stetu beskrajnu zabavu pri vrucem izdzekavanju chincheva i ponovnom udzekavanju istih ?a jos kad uzmes u obzir tremble - fizicki dozivljaj pravog isprobavaca kako se nepopravljivo grebu povrsine prepucijumskih jackova pri manipulaciji ..........najo za one sa slabim srcem .......:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super da sve sljaka kako je planirano. :good2:Ima jedan jak razlog da se ne stavljaju baferi po svaku cenu.Naime, nema veceg izvora zabave (za ljude koji vole da se igraju kablovima) od TVC-a bez bafera. Bez zezanja, kakvo god parce zice da zabodes pre i/ili posle TVC-a - cuje se razlika, sto je i normalno obzirom na razuzdani ples svih reaktansi, malu ulaznu i veliku izlaznu impedansu itd... Dobro je to sto ima puno ljudi koji bi voleli, iako ne mogu da se bave elektronikom, da ipak aktivnije ucestvuju u ovom hobiju i kablovi su idealna prilika za to. Ne moze nikakva steta da se napravi isprobavanjem raznih zica, a sticu se razna zabavna iskustva, kao i prilike za susrete, razmene raznih kablova i sl.Dakle, moje preporuka za one koji zele da se bave kablovima: nabavite TVC bez bafera i zabavi nikad kraja ! :ok:

Mudro zboriš...Šta da radim, igr'o sam tu igru...Uzeli ste mi igračku kada je bilo najlepše...Pozdrav od, kako kažu, starca sa planine koji razgovara sam sa sobom...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a ne racunjas u mogucu stetu beskrajnu zabavu pri vrucem izdzekavanju chincheva i ponovnom udzekavanju istih ?a jos kad uzmes u obzir tremble - fizicki dozivljaj pravog isprobavaca kako se nepopravljivo grebu povrsine prepucijumskih jackova pri manipulaciji ..........najo za one sa slabim srcem .......:Viannen_loungelizard:

Ma kakvi, ljudi koje vole zabavu s kablovima su po pravilu jako pazljivi, uredno gase uredjaje pre zamene kablova, vode racuna da manipulacija bude nezna itd.Ja sam bio sklon da to smatram bezveznim zamajavanjem jer je taj uticaj lako eliminisati, al' onda sam uvideo da je mnostvu ljudi to jako prijatna zabava koja siri granice njihovog bavljema ovim hobijem, a to je u sasvim u redu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evidentno je da je ova moderna generacija spravoljubitelja zdusno prigrlila webonaniju kao daleko laksi i dusevno isplativiji vid zabaveeto ti Starca sa planine - brada ce mu se prorediti od povetarca na Rosinantinim ledjima .......... kad na stocnu pijacu ides , zna se u sta ce da ugazis ....... ali - u svakom slucaju - kudos za elan naseg Starca sa planine :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mudro zboriš...Šta da radim, igr'o sam tu igru...Uzeli ste mi igračku kada je bilo najlepše...

Ma imas ti Zile vazda igracaka i bez zica - aj' planiraj da se vidimo ovih dana, imam jednu novu igracku,slicnu tvojoj... :D

Pozdrav od, kako kažu, starca sa planine koji razgovara sam sa sobom...

Batali tu epizodu, nije vredna.... Znas da ima dobrih dela koja moraju biti kaznjena - otpisi to k'o ratnu stetu i idemo dalje ! ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evidentno je da je ova moderna generacija spravoljubitelja zdusno prigrlila webonaniju kao daleko laksi i dusevno isplativiji vid zabaveeto ti Starca sa planine - brada ce mu se prorediti od povetarca na Rosinantinim ledjima .......... kad na stocnu pijacu ides , zna se u sta ce da ugazis ....... ali - u svakom slucaju - kudos za elan naseg Starca sa planine :cheers:

Mislim da su mi cipele ostale čiste...Brada mi je OK, pogledah u ogledalo. Kriv si za moj stres zbog onoga što ga ugledah...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma imas ti Zile vazda igracaka i bez zica - aj' planiraj da se vidimo ovih dana, imam jednu novu igracku,slicnu tvojoj... :DBatali tu epizodu, nije vredna.... Znas da ima dobrih dela koja moraju biti kaznjena - otpisi to k'o ratnu stetu i idemo dalje ! ;)

Nisam tu sutra i u nedelju (tužnom prigodom) al', posle,znaš i sam... Na raspolaganju.Nema štete, makar je ja ne vidim... Ćorav...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da su mi cipele ostale čiste...Brada mi je OK, pogledah u ogledalo. Kriv si za moj stres zbog onoga što ga ugledah...

a jok - ne secam se da sam ti ga ja natovario na grbacua ako ipak jesam ........ poonavljam - mala verovatnoca ........ nadam se da postoji neki nacin da se iskupimeto - da bi ostali u temi - posalji mi TVC da ti ugradim buffere i pre i posle ......... al' za jedno mesec i po dana - da popostignem nepostignuto
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...