Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Od kada države nemaju kontrolu nad bankama i od kada je dolar prestao da bude ”vezan” za zlato.

zakonima ponude i tražnje se manipuliše i to ne iz političkih pobuda, več ne-tržišnih motiva...

...

BTW

best by trenutno ko ima nekoga vo Germanija.

unutra 4 x 15in Alteci + 2 x horne + 2 x kompresioni driveri + 2 x pojačala + 2 x Vrlo dobra skretnica

manjih dimenzija, deluje da je dobro očuvano,

Plug and play bukvalno

http://www.springair.de/lautsprecher/standlautsprecher/4653/klein-hummel-oz-ii

:)

 

mislim da je ovo kutija koju slusa thomas schick, ili barem jedna od. prvi put sam je video kod njega na sajtu. na proslogodisnjem european triode festu u berlinu je to bio jedan od referentnih zvucnika.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije na zalost. Ali zato midbass cepa :)

pa, kazu :)ne znam, nisam slusao, ali sub treba i za A7 sem ako nemas neki sulud room gain u sub podrucju. a ovo je litraza dosta manja od A7 kabineta, sklon sam poverovati da ce to nije za ljubitelje masnoga basa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislim da je ovo kutija koju slusa thomas schick, ili barem jedna od. prvi put sam je video kod njega na sajtu. na proslogodisnjem european triode festu u berlinu je to bio jedan od referentnih zvucnika.

Čuo sam da im je sladište vo Wienna... Stvarno samo malo da se obriše prašina - i u preamp direktno.

I velika je verovatnoća da je sve ispravno. Najverovatnije je iz nekog studija, gde nije puštano na većim snagama?

Jel bi poludeli od visokog pritiska iz te horne... Pjačala su sigurno više nego korektna.

Mislim da nije bas refleks kutija već kabinet sa A.R. unitom (Goodmans koncept).

Čak to nije ni preveliko, namerno su dizajnirali da ta klasična horna ide "u margo", do ivica...

i onaj OX model super, sa EV jedinicama i cevnim ampom unutra (gde izlazi toplota od grajanja ampa drugo je pitanje...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od kada države nemaju kontrolu nad bankama i od kada je dolar prestao da bude ”vezan” za zlato.

zakonima ponude i tražnje se manipuliše i to ne iz političkih pobuda, več ne-tržišnih motiva...

...

BTW

best by trenutno ko ima nekoga vo Germanija.

unutra 4 x 15in Alteci + 2 x horne + 2 x kompresioni driveri + 2 x pojačala + 2 x Vrlo dobra skretnica

manjih dimenzija, deluje da je dobro očuvano,

Plug and play bukvalno

http://www.springair.de/lautsprecher/standlautsprecher/4653/klein-hummel-oz-ii

:)

Da nisu unutra ipak 12", odnosno Altec 414 a ne 416?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jesu, 414-8B

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

učinilo mi se zbog sirine horne...U principu isti K ili još i bolje, elegantniji u slim kabinet:)... Pa lepo izgleda unutra? :)

nije mi jasno što ne zaštrafiše i ta druga dva šrafa na bas driverima? Već postoje rupe na korpi a i korpa na ovaj način ima više šanse da se "deformiše" i "uvija"...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vredi da se rastavi i slaze kako treba

 

unutrasnji mosfeti ima odmah da izgore - hladnjak je misaona imenica

 

vanjski mosfeti ce onda verovatno i da prezive

 

ti dugacki alu hladnjaci mogu ceo amp da izdrze - da se napravi tunel i stavi lazy 12cm vent

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neko je pomenuo:
 
 
Mora biti da je greška u kucanju. Po ovoj ceni kupujem odmah, plaćam i prevoz... ;) Ne postavljam ikakva pitanja...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...