Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Atelier Ruilt ima super drivere, ne samo kompresione veci i druge jedinice.Veoma dobar i pedantan rucni rad i najverovatnije veoma dobro zvuci?.Jedino me malo zbunjuje to sto pored ocigledno velikog iskustva ne prave sopstvene jediniceod pocetka do kraja. Vec u 99% ili vise samo rade izmene na vec postojecim jedinicama ili koriste elementesa vec postojecih vintage jedinica.Znam da su izmene velike i totalne, ali su ipak samo izmene..Cena je visoka i prati kolicinu ulozenog rada i poznavanjaAli kao i kod drugih manufaktura, recimo Feastrex, koji ima slican rang cenaizostaju bazicni izmereni parametrite parametre nije tasko izmeriti i ne shvatam zbog cega to ne urade?

Jbte, ovi totalno posandrcali...Vidi cifru, a zavaren ko traktor...I da mi jos kazu da imaju i dijafragme za njega...

taj var na traktoru je izdrzao 82 godine sa sve membranama i pokretnim delovima :oldtimer: ha haa sigurno ce jos toliko ako ga ne budu gadjali pikadombila su ranije jos 2 ali na prvi pogledu boljem stanju...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajde kupuj :lol:http://www.ebay.de/itm/261059715427?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649http://www.ebay.de/itm/Nakamichi-Dragon-High-End-Kassettendeck-Auslaufmodell-NEU-OVP-/320939357773?_trksid=p3984.m185&_trkparms=algo%3DSIC.NPJS%26its%3DI%26itu%3DUA%26otn%3D5%26pmod%3D120938440059%26ps%3D63%26clkid%3D537562117887111903&_qi=RTM1066541

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rastao sam se sa dekovima posle Dragona...moj je isto bio izvadjen iz kutije...RUGOBA od uredjaja a zvucno na muzici koju sam slusao kao mladac (dance, techno) uopste nije bio bolji od Aiwe ADF990. Posle nekog vremena pocelo nesto da krci, verovatno AutoAzimuth? Kako su uspeli da naprave tako odvratan dek (estetski) nemam pojma...3kEura? hahahaOni Goodmansi su navodno rad Teda Jordana? Ako se ne varam ima sa njima projekat na enjoythemusic.com ali za 2k eura mrzi me i da kacim link, tolika je verovatnoca da ce ih neko ovde uzeti :-)Ima li nesto dobro a za normalne pare? Mislim, meni ne treba ali Zena vec svrbi novcanik... :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...