Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Nigde ne piše da je ostao samo jedan komad nego da ne može da se naruči više od jednog jer je na rasprodaji. To što su napisali "1 in stock" nemoj mnogo da gledaš. Neko će da dobije odmah, a neko će da pričeka. Neka probaju dvojica da naruče da vidiš da li će nekom od njih reći "nema, nestalo". Kriza bato :)Sad, onaj kome to predstavlja nerešiv problem ne bi trebao da kreće u razmišljanje o kupovini ovih i izradi zvučnika :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

danska horn mafija se kune u neke EV horne kao idealno resenje za TAD drajvere, bolje od fabrickih TAD horni. danci imaju odlicno iskustvo sa hornama o kome se malo zna, sa francuzima su bili prvi koji su otkrili superiornost japanskih hi tech drajvera od egzoticnih materijala i dosta su eksperimentisali sa najboljom primenom.po njima najbolja za kucno slusanje je (logicno) short throw horna sa najsirom disperzijom, 90x40 - znaci 9040 ili 94 (iako ima razlike), mislim da najcenjenija ima oznaku HR9040. za njom ide 6040 ili 64 koja ima uzi snop i trazi dalju poziciju za slusanju posto je mid throw.po dancima ta 9040 horna sasvim lezerno gura od 500hz navise do kraja sa celom tom generacijom TAD 400x drajvera i nema potrebe za supertviterom, zbog brzog otvaranja usta mislim da je to ocekivano tj da nece imati preveliki beaming sa rastom frekvencije.6040 - ne znam kako mislis da je dobacis dovde i mislim da nije vredno prekookeanskog cimanja sem ako bas nemas neku jaku semu - uglavnom zbog potrebe za vecom dubinom sobe.e da, ako uz to nadjes i stari EV DH-1 drajver, na konju si. DH-1A isto moze mada ne ide tako duboko.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima toga kod brace u beogradu koliko hoces.... evo sta sam slikao prosle subote u sava centru, boles' mozga a radi ko lipov qrac, sve rasrafljeno i razjebano....

a ove tri horne u trecem redu odozgo mi izgledaju kao 90x40 plus sto se odavde doima kao da imaju dva grla za dva drajvera, jos malo pa unity horn na delu:)

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...