Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Sada ste me bacili u ozbiljno razmisljanje.Šta mislite kako bi se ta dva basa od m4 serije uklopila sa visaton srednjim i quadral ribonima?

Za manje novce, bolje kupi ovo:http://www.kupujempr...lter_id=6092090http://www.visaton.com/en/chassis_zubehoer/archiv/489.html
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auuuu e sada sam stvarno u bedaku :)Ovi Visaton basevi mi se bas svidjaju.Ali sam kontao dva basa u kutiji.Srednji su visaton 130 s a quadral nemam pojma.Skretnica ih sada reže na 4000 hz ali imam srednji.Nisam siguran koliko još mogu da ih spuštam jer nemam tehničke karakteristike za njih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može to superiška da bude sa tim srednjetoncima :) . I meni se ovi Visaton basevi više sviđaju.Ako se odlučiš na kupovinu nekih baseva, otvori temu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam siguran da M2 bolje svira i od Dorseta (bass) - ipak je kompresija - a kutije su slicne velicine/tezine - a i slicna je cena - o srednjim i visokim necu ni da govorim :oke:

Dao si link za Cheviot pa sam reagovao u odnosu na to.Nisam ni ja siguran šta bolje svira. Valjalo bi napraviti neki clash :wink2:Ti imaš Tannoy, BB ima Cabasse... Ne znam zašto sam ovo napisao :whistle2::rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:rofl:

mozemo bass da ocenjujemo :jump:- na Tannoyu cujem muva kad sleti na cinjelu u letu - da li stoji na dve noge ili na sve cetr (pritom sam trezan i naspavan 100%) - ovo bre nikada nisam ovako cuo na (Cabasse) DOM 3 visokom,

pricam oi pesmi - Sleep Away - Bob Acri - inache nalazi se po defaultu i u Windowsu 7 u Muzici .... i jos pita Zen sto ne pricam o zvucnicima :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kobasice M4 sa kp imaju malo cudne srednjake... :whistle2:

koliko sam ja pratio imaju 3 verzije srednjaka za M seriju

ovaj

Postavljena slikauzgred ovo najvise lici na orginalno vesanje na bassu :whistle2:

ovaj:

Postavljena slika

i ovaj:

Postavljena slika

mozda je neko kombinovao dva razlicita sanduka - basseve , vesanja i visoke - i Francuzi to rade - pratite forum cabasse :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...