Jump to content

Moj sistem :)


zeljkor

Preporučeni Komentari

Niste vi pustali muziku na trans zurkama...... Ovakav jedan (Jbl ali ne ko onaj gore vec razglasi od po 500W) je bio od 10 sa 10 snagasa od po 700W u zatvorenom prostoru  :whistle2: . Kakav crni kamen i tromb i bubne opne sve je to bila fina prasina, a mozak je mesec dana slusao tu muziku posle zurke.

 

 

Nisam puštao ali jesam bivao na njima. Zanimljivo mi bilo što sam i pored teškog oštećenja unutrašnjeg lijevog uha (kao pješaka me udarila kola) na njega ipak čuo muziku,samo mi se činila pomjereno u desno u odnosu na grupu zvučnika koju sam slušao u tom trenutku.

 

1998 na dočeku košarkaša mi došla muka od basova koji su mi izmjenjivali vazduh u plućima bez potrebe da širim i skupljam grudni koš...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Psychedelic experience :)Ubedljivo najglasnija muzika koju sam slušao je bila pre 10-ak godina u SKC-u. Astrix je gostovao, a ja sam stajao odmah kod ogradice ispred stage-a. Nisu me uši bolele... Duša me je bolela :)  Verovatno sam tada, po izlasku sa žurke, prestao da registrujem od 16 do 20 KHz.

 

Posle sam se uredno sa ekipom smestio u zadnji levi ugao (gledano sa stage-a) gde je bila vidikovačka teritorija :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kada malo bolje razmislim ovo je prava stvar. Uz to i  jedno pojacalce od cca 500W. Ovo bi izuvalo iz gaca :)

 

A sve je počelo u jednoj maloj sobi sa parom malih kutija sa ei Niš zvučnicima.

Ccccc,nikad ne bih rekao... A bio je tih i miran dečačić.

U šta odraste crni Željko :buehehe:

   
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 9 months later...

Istina je da sam zaginuo par dana radeci na tome ali sada je napokon gotovo. Sto se mene tice ja sam sa kutijama zavrsio za duzi period vremena :) Sada da jos rasprodam one silne zvucnike sto imam (osim GPA) i da se resim magacina

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dve stvari :

 

-postolja od cevi ili tvrdog drveta visine 30 cm ( a kao da ti to ne znas )

-thread ili blog sa miliJon slika

-Skype session sa utiscima

 

jesu 3 stvari , ali nema veze :preved:

 

(sreca pa i ja imam 4 x 15" , pa se ne osecam bas toliko osujeceno ......... a i moja kutija je veca :rofl: )

 

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dve stvari :

 

-postolja od cevi ili tvrdog drveta visine 30 cm ( a kao da ti to ne znas )

-thread ili blog sa miliJon slika

-Skype session sa utiscima

 

jesu 3 stvari , ali nema veze :preved:

 

(sreca pa i ja imam 4 x 15" , pa se ne osecam bas toliko osujeceno ......... a i moja kutija je veca :rofl: )

 

:cheers:

Da li grešim kada verujem da bih ja, da imam takve kutije, njih zakosio tako da gledaju kao slušalac >/ zvučnik...?

Ako objašnjenje nije jasno, mogu dodatno objasniti ali v(j)erujem da je jasno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima logike ali kada se slusa muzika ima neverovatan 2D i 3D (po dubini) da je to strasno :) i u ovom polozaju.

 

 

Da li grešim kada verujem da bih ja, da imam takve kutije, njih zakosio tako da gledaju kao slušalac >/ zvučnik...?

Ako objašnjenje nije jasno, mogu dodatno objasniti ali v(j)erujem da je jasno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da ne zagadjujem temu...ali posto zence I mali nisu trenutno kuci, radim ono sto odavno nisam- sedim u sweet spotu, slusam muziku I zakljucujem ono sto sam vec odavno zakljucio: ovo je bolest, zavisnost, ma nije normalno...osecam se ko drogiran..IIIIJJUuuuuuuuu....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...