Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

Ma za njih mi i nije zao toliko,(inace su te njihove Cevke trebale kostati $$), koliko za nasu EI Nis Fabriku Electronskih Cevi.

Poz Zen-e :good2:

bio sam dugo godina u kontaktu sa Ivanom Bukumirom - inzenjerom u RC , ako me secanje sluzi - otac mu je bio dugo teh direktor ili slicno ;

inace - to je bila ekipa koja je konstruisala KT90 po zahtevima D. Manley-a ;

tako da - na zalost - znam da je nebriga i raspad krenuo jos za vreme inflacija ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ovo je `stari i provereni` dizajn ` Lampas Kuffer Radija`jos iz vremena vladavine Franc Jozefa :D Poz

kako li se ovaj momak oseća kad krene onako malo da se oblači pa da malo seva i grmi...? :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Pile:Viannen_loungelizard: to nas Leo uradi i levom glodalicom

Može, ko je rekao da ne može :)Ali...nek sam kaže koliko mu je vremena potrebno za izradu ovakve kutije. Jednostavno a raskošno.Zahvaljujući druženju sa Leom i kutijama vidim detalje koji se ne vide na prvi pogled.Upravo ti detalji jedan proizvod čine uspešnim ili ne.Nekoliko gradacija brušenja, dve nijanse eloksa, neke ivice su sa ravnim konusom, neke zaobljenim a neke polirane.Posla kolko oćeš, a verujem da ni kilaža nije naivna.Inače je unutra jedna ozbiljna zverka http://www.luxman.co.jp/global/product/pa_m600a.html
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sve je pitanje nauma , i volje ....... sto ce reci i novaca

covek najlepse radi ili kad radi sebi ili kad je dobro placen , pa je zadovoljstvo raditi extra kvalitetno

poenta je da imamo coveka koji zna , a mi kad budemo imali para da platimo koliko treba - njegovo i nase zadovoljstvo jos vece

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po meni jos niko nije premasio ovaj design, narocito u kategoriji dizajn u funkciji zvuka.post-118-097313400 1287457619_thumb.jpg

neobicno...ali tesko mogu ovakve zvucnike zamisliti u sobi obisnog smrtnikabas me zanima koliko su komada prodaliinace, slusao sam ih i nisam bio impresioniran, ali valjda je uvek tako kod hi-enda...nikako zvuk da opravda cenu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po meni jos niko nije premasio ovaj design, narocito u kategoriji dizajn u funkciji zvuka.post-118-097313400 1287457619_thumb.jpg

Najbolje od svega je što se u Srbiji na kupujemprodajem može kupiti relativno cheap "knock off" tih kutija za samogradnju :)

Postavljena slika

800€ za par. Nije malo, ali nije ni puno... http://www.kupujemprodajem.com/NAUTILUS-prazni-kabineti-bez-drajvera-305246-oglas.htm?filter_id=876207

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...