Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

pa uzme berilijum , a meni da stare nevaljaleneberilijumnem'm dovoljno zvucnjaka ......... :wild:

Pri upgradeu, on izvadi one RRove i zamjeni sa BRom i malo promjeni filter i to je to. RRove dobijem valjda nazad i ako te zanimaju i ako budem uradio, imas ih.Slusao BR varijantu, svira bolje ali ne bas da me sad odah grebe ... iako bice jednom, kad me onaj poznati virus upgradetis savlada a jos sam na "antibioticima"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ove moje za nize a stavim tvoje Tannoye na njih za dempiranje onih visih Hz:ova :wink2:

Ajd sad bez zezanja. Ako te stvarno muči malo više basa, predlažem ti jedno jeftino (privremeno) rešenje.Napravi saće od većeg snopa cevčica za sok, koje treba da bude istog prečnika kao i BR otvor, i obmotaj selotejpom.Skrati potom taj snop cevčica na nekih 7-8 cm i onda stavi u BR otvore. U zavisnosti od dobijenih rezultata, možeš sepo istom principu poigrati sa cevčicama manjeg ili većeg prečnika. :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislio da hoces da napravis sexy Tannoye san RR na vrhu, em uljepsaju em poboljsaju :drink:

ma jok , ce to resim ili nekim Fountek ribonom , ili sa APT80 (poklapa se po uglu zracenja) ili sa PSD2002 sa hornicom od APT80,opet zbog ugla zracenjamislim , pored phase pluga za Pepperpot
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

First , ne pratiš radnju fabule kao tu neki pojedinci :smesna: i obrati pažnju na ponašanje

Ajd sad bez zezanja. Ako te stvarno muči malo više basa, predlažem ti jedno jeftino (privremeno) rešenje.Napravi saće od većeg snopa cevčica za sok, koje treba da bude istog prečnika kao i BR otvor, i obmotaj selotejpom.Skrati potom taj snop cevčica na nekih 7-8 cm i onda stavi u BR otvore. U zavisnosti od dobijenih rezultata, možeš sepo istom principu poigrati sa cevčicama manjeg ili većeg prečnika. :oke:

ma zezam se Ninjalepo rekoh - "nemam dovoljno zvucnjaka" :cheers:

Eeeeeeeeeeeeeeeee zezaš se , lepo priznaj da ne znaš da radiš sa zvučnjacima mlađim od 50 godina :smesna:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nista ja ne razumem tu gimnastiku response-tanoj-horning na probu-response a mogao bi jos malo i tanojmoguce da mi je mozak ogranicen al ne moz sve to da se voli nikako

Pa trebao bi, nije matematika .... poceo sa R i zavrsio sa R. ... a mozda se najvise voli muzika, ako obratis paznju, na Tannoy, ono crno je XTZ i svira i to.first, ne muci me bas tako, vise komsije .... a kad izbacim one ves masine iz coskova onda cemo se malo ozbiljnije uhvatiti sa "problemom"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa trebao bi, nije matematika .... poceo sa R i zavrsio sa R. ... a mozda se najvise voli muzika, ako obratis paznju, na Tannoy, ono crno je XTZ i svira i to.first, ne muci me bas tako, vise komsije .... a kad izbacim one ves masine iz coskova onda cemo se malo ozbiljnije uhvatiti sa "problemom"

Ma First nije pratio fabulu radnje kao tu neki pojedinci (konkretno u ovom slučaju mislim na mene ) .....prvo sam se ja zezao sa tenojima da su dobri kao basprap , pa nastavio sa pogrešnim tumačenjem BR .....u međuvremenu ti pitaš za frekfenciju bastrapa ....i onda uleće First sa svojim slamčicama gde objašnjava za response a pitanje se odnosilo na bastrap .....o jednom se pita , a savim na drugo odgovara ......tako da sam napisao da bi First trebao da prati fabulu radnje / Radovan III / a ne kao ja koji nisam pratio .....i da zbog toga obrati pažnju na ponašanje ..... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma First nije pratio fabulu radnje kao tu neki pojedinci (konkretno u ovom slučaju mislim na mene ) .....prvo sam se ja zezao sa tenojima da su dobri kao basprap , pa nastavio sa pogrešnim tumačenjem BR .....u međuvremenu ti pitaš za frekfenciju bastrapa ....i onda uleće First sa svojim slamčicama gde objašnjava za response a pitanje se odnosilo na bastrap .....o jednom se pita , a savim na drugo odgovara ......tako da sam napisao da bi First trebao da prati fabulu radnje / Radovan III / a ne kao ja koji nisam pratio .....i da zbog toga obrati pažnju na ponašanje ..... :)

...jel' ti to mene pitas dal' sam cito?????....jbt, on mene pita dal' sam cito... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...