Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Odem ovde...

http://www.stockfisc...isch2010_e.html

Pogledam šta se nudi. Odem na YouTube, pa ako mi se svidi to što čujem skinem ceo album. Ako mi se ne svidi posle trećeg-četvrtog slušanja, brišem sa harda.

Inače pomenutu kompilaciju će neko mrzeti dok će je neko obožavati. Za mene tu ima 4 pesmice koje bih slušao sve i da ih mogu naći samo u MP3 formatu. Ostatak je jako lepo snimljen, a to mi godi uhu. Definitivno je za kasne sate kada si umoran ali ne i pospan.

I tako :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

joe south - midnight rainbows, island usa 1975.

izvanredan kantri-rok album iz sedamdesetih

sa albuma:

joe south je je autor i pesme, koja je bila hit za drugi, mnogo poznatiji bend

wow, kakav post!!!

svaka cast majstore!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajde, crni, sledeća dekada...

-jedini plen sa jučerašnje audioberze (mint vinil), godfathers klasik: birth, school, work, krsna slava, death

Postavljena slika

nekad...

i sad...

-fantastična kolekcija psychedelic furs pesama na all of this and nothing, cbs/suzy 1989.

Postavljena slika

i sestro, merkel, daj nam kandidaturu

-rain parade - crashing dream, island 1985.

Postavljena slika

kalifornija drimin...

-uz sve to, sa mini sajma knjiga u domu sindikata i ovo sranje, brate:

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa dobro, tata majls, kako onaj kaze, nije neki pisac, voli pomalo da se proserava, ali je ipak vlasnik nabolje jazz ploce svih vremena i jedan od najuticajnijih muzicara ikada

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa dobro, tata majls, kako onaj kaze, nije neki pisac, voli pomalo da se proserava, ali je ipak vlasnik nabolje jazz ploce svih vremena i jedan od najuticajnijih muzicara ikada

ako misliš na ono sranje, brate, knjiga obiluje takvim frazama, pa sam zato stavio u post, inače vredno čitanja - već sam slistio 100 strana i nemam nameru da se zaustavljam
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Indijska verziia "singin' in the rain" :buehehe:

Samo moram priznati, gledavši gospođicu kako milo skakuće, nisam primetio da joj se ijedan delić zatresao. Biće da je sve na njoj čvrsto :D

Nichts slaninica :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam da li je bilo ovde, pretraga ne prijavljuje ništa, no pomenuh ovo i na matičnom forumu pre par dana - Jet: Get Born. Australijski mladci koji su krenuli stopama Stones-a, ali su celu priču dosolili u garage stilu. Nešto kao Stones-i na steroidima. Po nekim učenijim kritičarima njihov najbolji album. Topla preporuka za ljubitelje rock žanra "ludo i brzo".

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...