Jump to content

Ultimate Studio Home Theatre - Total Professional Concept


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 190
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Šalim se ja malo :buehehe: . Nemoj me pogrešno razumeti da ja (time što kažem da se šalim) podrazumevam da ne znaš oko audia, već naprotiv. Neko ko ne zna ne bi se zalepio za sajt onakve sadržine. Ne znam ko je ali jedno znam... Sajt je fantastičan. Posvetio sam mu vremena sinoć i stvarno ljudi znaju o čemu pričaju. Ponosan sam što su naši :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Voleo bih da znam mnogo više o zvuku, nego što znam, zato sam se i zalepio za taj sajt :buehehe: ...

vidi - postoje u tekstovima opsta mesta , cinjenice iznesene pezorativno , koje bi , da su plod licnog iskustva , sigurno bile iznesene drugacije i potkrepljene drugacije ;

da ne gresim dusu - mozda je nesto i izgubljeno u prevodu sa ruskog na srpski ;

prvenstveno mislim na cinjenicu da se medju mnogim zvucnim i pojacivackim sistemima koji su navedeni ipak moraju napraviti malo vece gradacije , da bi informacije bile potpunije i u duhu namere .

mnogi modeli su demonstracija sile proizvodjaca ( flagship models) , dok su samo neki medju njima stvarno krajnji dometi gradnje zvucnickih sistema ;

ono sto je zajednicki imenilac za sve je dinamicki potencijal , koji karakterise zvucne jedinice velikih povrsina emitovanja ( mali hod-mala energetska promena-malo izoblicenje) , ali ono sto je pozeljno za apsolutni dozivljaj i apsolutne domete je rezolutnost koja jeste rezervisana i postignuta samo u extremnim slucajevima ;

takodje - amplifikacija - treba praviti razliku izmedju zanatski besprekornih uredjaja i uredjaja koji poseduju istu besprekornost , ali su radjeni i sa ciljem dda se postigne vec pominjana rezolucija .

ne kazem da autor teksta na sajtu nje toga svestan , ali mislim da to nije dovoljno istaknuto .

dakle - velicina je bitna , snaga takodje , ali je to samo deo price .

no - da se osvrnem na - recimo - koren cinjenice zasto se predmetni sajt dopada eto vec nekolicini clanova ovog foruma ; ovde su aktivni ljudi koji umeju nesto da naprave svojim rukama i koji su neumitno dosli do toga da za evaluaciju svojih i tudjih radova koriste usi i ne libe se da razmisljaju drugacije od mainstream-a klasicnih potrosaca .

profesionalna monitorska tehnika deli iste korene sa Theatre ozvucenjem , jois od doba Voice of Theatre serije ; to poprilicno drugacijje zvuci od potrosackog ranga zabavne elektronike . sve mi se cini da velika vecina clanova ovog foruma i preferira ono sto cini prirodu zvuka profesionalne elektronike .

tako i treba . Postavljena slika

mozda sam malo bio nejasan - samo par impresija u najboljoj nameri ...... koje ne moraju biti ni tacne , jer lepo pise da je sajt u razvoju ..... a zna se i da Rim nije sagradjen za jedan dan Postavljena slika

sto se tice "tajanstvenog " ruskog srbina , ili obratno - ne zalazim u odluku i potrebu za anonimnoscu ;

no - kao sto odgovorih jednom clanu u PP - za dobrim konjem prasina se dize ; ne vidim razloge da se dobar konj sunja iza grmova i drveca ;

a sad - meni licno nije ni bitno da li je ovaj konj dobar ili ne - bitno da razmisljamo isto ili slicno o nekim stvarima :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sad - meni licno nije ni bitno da li je ovaj konj dobar ili ne - bitno da razmisljamo isto ili slicno o nekim stvarima :buehehe:

mislim da vise konja nema nego ovde na jednom mestu Postavljena slika sto se tice pisanija i prezentovanja pameti zbog

toga sam i odkupio IP.Content da bi kad tad imali svoje artikle na sajtu i visokokvalitetni CMS Postavljena slika no otom potom Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za Vas je onda ovo, jeste da je malo skupo, ali... Ili ste baš to slušali?http://www.goto-unit.com/3.htmlPogledajte. Ima tamo slika i slika :moil: ...

Otišao sam jučer popodne na posao i sad sam se vratio, pa nisam vidio ovo.Ako je pitanje namjenjeno meni prvo ću predložiti da razgovor nastavimo na "ti", barem što se mene tiće je tako ugodnije. To što ne "vikam" ne znači da ne poštujem bilo kojeg sugovornika! :buehehe: A sad u vezi linka - nisam to slušao! Niti ikad vidio!!!Imao sam samo nekoliko prilika poslušati elektroniku koju potpisuju Lamm, Audionote UK, Kondo ili Krklec i mislim da je svaka od njih sposobna pružiti poseban doživljaj glazbe.Sve to na malo klasičnijim hornama tipa Fidelio, Big Horn i "kako li se ono zovu one švapske sa aktivnim basom". Lamm sam još čuo sparen sa open "daska" Jamo R909, ali to je još dalje od ove teme.

a jok - on pre podne mrzi amere , a popodne i ruse i amerei to samo zato sto ne koriste cirilicu dovoljno :buehehe:

Znači on je! Mrzovolja mu je paravan! :diablo: Čitao sam previše R. Ludluma da bih se dao nasamariti... :drinks::buehehe: :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

OK Zerowaf, od sad smo na ti. Nadam se da ti je nešto pozitivno značio moj link :umnik2: ...

:moil: Naravno da je! Otkako sam slušao ono ranije navedeno, sve češće razmišljam o toj gotovo neprirodnoj dinamici. Ovako nešto za sada nemam gdje vidjeti, a da bih se upustio sa svojim resursima u znanju i sredstvima u izgradnju - baš i ne bih!Za solidnu bas hornu bih prvo morao početi izgradnju kuće sa dvorišnom zgradom u koju bi se smjestila horna čija usta ulaze u dnevnu sobu... :connie_nutzo::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:umnik2: Naravno da je! Otkako sam slušao ono ranije navedeno, sve češće razmišljam o toj gotovo neprirodnoj dinamici. Ovako nešto za sada nemam gdje vidjeti, a da bih se upustio sa svojim resursima u znanju i sredstvima u izgradnju - baš i ne bih!Za solidnu bas hornu bih prvo morao početi izgradnju kuće sa dvorišnom zgradom u koju bi se smjestila horna čija usta ulaze u dnevnu sobu... :connie_nutzo::buehehe:

Vidiš da je sve lakše kada se napravi plan. Kada počinje izgradnja?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidiš da je sve lakše kada se napravi plan. Kada počinje izgradnja?

Kada patentiram AAA bateriju koja će imati dovoljno energije da napaja F1 cijelu utrku i pri tome još i pobijedi... ili kad mi se ukaže sedam brojeva...od njih 39! :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zerowaf, drago mi je i želim ti uspeha u izgradnji sopstvenog čuda! A da li si čuo za ovo možda :connie_nutzo: :http://www.tachyon.co.jp/~sichoya2/ale/horns.html

Nadam se da si bio sarkastičan jer sam to bio i ja! Još će ispasti da pripremam svjetska čuda... :buehehe: , a jedva da sam shvatio VIR formulu... :umnik2: Nisam čuo za to. Pa, gdje nalaziš takve stranice, čovječe!? :moil:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

(kad već se..m - da se..m na veliko)Odbacio sam ih radi aerodinamike i povećane mase! :connie_nutzo::buehehe::umnik2::moil:

Al' na ovim od 9V su audiofile-ski connector-i!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nadam se da si bio sarkastičan jer sam to bio i ja! Još će ispasti da pripremam svjetska čuda... :connie_nutzo: , a jedva da sam shvatio VIR formulu... :buehehe: Nisam čuo za to. Pa, gdje nalaziš takve stranice, čovječe!? :umnik2:

Nisam bio ni najmanje sarkastičan :moil: , jer svaki pošten bioskop i jeste pravo malo (ili veliko) čudo usred đubreta i bačenih para na uređaje, koji ne vrede ni deseti deo tih para, koje su za njih date.A stranice su nađene baš tamo, odakle je i počela cela ova tema (pročitaj ceo tekst, a o gore pomenutim glavama piše na samom kraju): http://www.usht.ru/articles/ultimate_studio/dynamic_heads/sr
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...