Jump to content

Ultimate Studio Home Theatre - Total Professional Concept


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 190
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

na srpskoj verziji predmetnog sajta se stalno pominju "glave" ; termin sa istim znacenjem- na koji smo mi svi navikili je ili drajveri ( driveri ) ili zvucnicke jedinice ;

ti sasvim prirodno koristis termin "glave" i ovde u temi , kao sto taj termin koristi onaj ko je napisao srpsku verziju teksta .

sto me navodi na pomisao da si ti taj text i pisao ;

e sad - ili si Rus ( koji koristi Eunet konekciju i zivi u Srbiji ) ciji sajt i jeste , a mnogo dobro govoris srpski , ili si odavde , a dugo nisi ziveo ovde ;

ne zelim da ispadne da te propitujem ili ispitujem , nego mi je jednostavno cela prica zanimljiva ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Glave, drajveri, jedinice, visoko-, srednje-, niskotonci, na kraju krajeva i zvučnici - mislim da se ravnopravno koriste u Srbiji. Recimo moj brat, elektrotehničar stalno koristi termin glave, kako je ko navikao... A sad od mene jedno pitanje. Jel ti zanimljivo da li sam to ja ili ti je zanimljiv sajt?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na srpskoj verziji predmetnog sajta se stalno pominju "glave" ; termin sa istim znacenjem- na koji smo mi svi navikili je ili drajveri ( driveri ) ili zvucnicke jedinice ;

ti sasvim prirodno koristis termin "glave" i ovde u temi , kao sto taj termin koristi onaj ko je napisao srpsku verziju teksta .

sto me navodi na pomisao da si ti taj text i pisao ;

e sad - ili si Rus ( koji koristi Eunet konekciju i zivi u Srbiji ) ciji sajt i jeste , a mnogo dobro govoris srpski , ili si odavde , a dugo nisi ziveo ovde ;

ne zelim da ispadne da te propitujem ili ispitujem , nego mi je jednostavno cela prica zanimljiva ......

Uh, dobro je, i neko drugi je to primetio i pitao, nisam ja... :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uh, dobro je, i neko drugi je to primetio i pitao, nisam ja... :connie_nutzo:

Глава је термин који у 99% користе гитаристи(као да за други и не знају)Такође Руси за драјвер кажу головка,А и нешто ми се чини да сам на њиховим форумима сретао већ негде име билабонг ,али не могу да се присетим где.Ајде ,сад сви на пиво,шпијунирате човека.Ко да је битно ко је и шта је.Да је хтео то би нам и реко.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Глава је термин који у 99% користе гитаристи(као да за други и не знају)Такође Руси за драјвер кажу головка,А и нешто ми се чини да сам на њиховим форумима сретао већ негде име билабонг ,али не могу да се присетим где.Ајде ,сад сви на пиво,шпијунирате човека.Ко да је битно ко је и шта је.Да је хтео то би нам и реко.

'Đe ja da špijuniram, pa ja ne mogu da zapamtim šta da zapišem dok siđem sa tavana... Zato nisam ni pit'o, primetio, zaboravio, Zen me podseti... Nek je svako od Vas/nas živ i zdrav i radi što mu volja... Pa makar i pivo pio...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Glave, drajveri, jedinice, visoko-, srednje-, niskotonci, na kraju krajeva i zvučnici - mislim da se ravnopravno koriste u Srbiji. Recimo moj brat, elektrotehničar stalno koristi termin glave, kako je ko navikao... A sad od mene jedno pitanje. Jel ti zanimljivo da li sam to ja ili ti je zanimljiv sajt?

i jedno i drugo ;

vidi - sajt mi je zanimljiv , ali mi je daleko zanimljivija konverzacija sa covekom koji je zasluzan za njegov sadrzaj .

isto kao sto je zanimljivo videti bilo koji projekat , ali je daleko zanimljivije prodiskutovati sa autorom .

"jebes sprave - bitni su ljudi"

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd sad malo pricaj - kako si se ti nasao sa nasim ruskim prijateljem ....... Postavljena slika

Uh, dobro je, i neko drugi je to primetio i pitao, nisam ja... :connie_nutzo:

Глава је термин који у 99% користе гитаристи(као да за други и не знају)

Такође Руси за драјвер кажу головка,

А и нешто ми се чини да сам на њиховим форумима сретао већ негде име билабонг ,али не могу да се присетим где.

Ајде ,сад сви на пиво,шпијунирате човека.

Ко да је битно ко је и шта је.

Да је хтео то би нам и реко.

Došli mi gosti baš kad sam htjeo pitati isto. Vidim da ima još istomišljenika!

Nema razloga kriti da je autor stranice - ako stvarno je. Po gorljivom zagovaranju teme (i osjetljivosti na "muzejsku" konkurenciju) bi netko pomislio da je osobno vezan za tekst sa te stranice, a ni poznavanje svake podstranice to ne opovrgava.

Što se mene tiče, ako si autor onda ti samo čestitam!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam se naročito ni krio, jer nisam ni planirao da držim anonimnost do kraja. Namera mi je bila samo da podignem interes "još malo", koliko je to moguće, za šta mi je dobro poslužila izjava jednog od moderatora :connie_nutzo: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Добро пожаловать, дорогие Биллабонг! Zen теперь оторваться от смеха, когда вы читаете этот вопрос при наличии доброй воли у членов. Важно, чтобы не надеть юбку! :connie_nutzo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...