Jump to content

Ultimate Studio Home Theatre - Total Professional Concept


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 190
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Imam GOMILU pitanja u vezi sajta za vas, kao i vi verovatno za mene...

Slobodno pitaj! Ja ionako ništa ne znam, a ako znam nemam ovlasti da kažem... :connie_nutzo: Šalim se! Samo pitaj - uvijek će netko odgovoriti ako zna odgovor! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pošto je Zen Mod već postavio neka pitanja - odgovaram. Sa autorom sam se upoznao prvo preko mejla, pa onda i lično. Inače, nisam rus, samo sam dugo tamo živeo, sve do pre pola godine.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakve lepotice :connie_nutzo: !

E, tome sam pričao kad sam spomenuo pun kombi lampi na gradskom deponiju. Čovjek koji ih je vozio na odlaganje tvrdi da su bile uredno spakirane u kutijice koje su uredno poslagane u kutije koje su...shvaćate već, zar ne?! :buehehe: To je bilo pred 15-ak godina, a oprema u kinu je bila negdje iz 60-ih.Što se tiće terminologije: Koliko sam čitao - ja nemam zamjerki, ali neka netko tko bolje barata stručnim terminima koji se povremeno koriste kaže svoje mišljenje ako je čitao.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To Zen Mod, a i za ostale, ko želi. Možete pisati na mejl sa sajta. Pravi i autentični Ultimate bioskop kao na sajtu još ne postoji u prirodi, ali sve komponente za to postoje u prodaji. Potrudiću se da napravim ja prvi i to ovde, u Bg.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Potrudiću se da napravim ja prvi i to ovde, u Bg.

Onda priželjkujemo jednu lijepo dokumentiranu temu ćiji ćemo razvoj pratiti sa istim fanatičnim žarom sa kojim domaćice prate meksičke serije! :connie_nutzo::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A šta znači radna iskustva? Slušao sam određeni broj hajend horni od kojih su najbolji utisak na mene napravili dve gore pomenute japanske firme i naravno JBL Everest.

Које горе поменуте хорне?Јел може нека слика или линк?!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hoces da kazes da te mama nije slala ovih dana na pijac , pa nema ni kusura - da razmisljs o kupovini istih ?

:connie_nutzo:

Postavljena slika

inace - bas bih si slozio lep sistemcic sa ALE komponentama Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...