Jump to content

GB: ALPS 2x10K log


stein

Preporučeni Komentari

Neki bar malo bolji od onog koji sam skinuo sa Sony CD plejera i stavio u Menuetto. Dayens je kobajagi zastupnik za Alps ali nemaju nista.

ja imam viska jedan 6x10K Alps motor potcijena prava sitnica - 30videcu kasnije tacan tip pa zapisem ovde ;ako ti nije steta (koristiti samo 2 od 6 kanala) i ako ti odgovara ......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne verujem da ce to moci da se ugura, malo je zeznuto jer se pot nastavlja osovinom koja je vezana za tocak na prednjem panelu. Daj model(dimenzije) pa ce vidimo ;o))

model je RK16-6-10k ;probaj da izguglas sliku i dimenzije
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko sam video po forumima logaritamski se obicno sastoje iz dve linearne sekcije koje cine aproksimaciju algoritma. Za alps RK16 potenciometre nisam nasao nista. Mozda imaju veci broj linearnih sekcija i problizniju krivu logaritmu? ZM jel te mrzi da malo meris? :thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 5 nedelje kasnije...
  • 6 months later...

Pozdrav,ja sam od ovih narucivao. Jeftini su i na potenciometru pise APLS pa predpostavljm da nije neki divljak.link:http://diyclub.biz/catalog/product_info.php?products_id=195Misa

Kako naručujete od njih? Preciznije rečeno, kako se rešava plaćanje?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako naručujete od njih? Preciznije rečeno, kako se rešava plaćanje?

Ja sam im trazio profakturu tj.na koji racun da im platim i koji iznos ukljucujuci i transportne troskove.Znaci treba ih kontaktirati i reci im sta hoce da se kupi i na koji racun treba uplati trazeni iznos.Pozdrav Misa
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba se malo raspitati i o provizijama banaka(svaka banka ponaosob određuje), jer zna da bude poprilične(veeeeeeelike)razlike međ njima ... i neke banke priznaju samo profakturu(INVOICE pro forma) samo u "papirnom"obliku(sa pečatom i potpisom), tj ne priznaju ako je u elektronskoj formi ... bar je tako (bilo) o'de kod nas u provincijama

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Vidim da je sve zamrlo, a ja opet kuburim sa potenciometrima. Od ponedeljka prodavnice ponovo rade, primaju narudžbe pa se mislim da odmah uhvatim prvu ovogodišnju turu. O ovome pričam: http://uk.rs-online.com/web/search/searchBrowseAction.html?method=getProduct&R=2346594Sebi ću da uzmem bar pet komada, ako nekoga još zanima (beše onomad Impuls i Sipi, a ja usro motku pa se sve razvodnjilo) onda nek kaže sada ili neka zanavek ćuti. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

rodila ga majka

ajd trazi najpostenije sto mozes da kupis od 20-25K lin , stereo ( dual section)

moze brate i zicani ...... a onda se dodatnim otporom dobije log od toga

ima kod bata Eliota objasnjenje ; mrzi me sad da trazim , al' imam snimljeto u racunjaru

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...