Jump to content

GB: ALPS 2x10K log


stein

Preporučeni Komentari

da budem precizan, ako je verovati rs ceni, i skupo na kraju.ako si stvarno ozbiljan za ovaj prcvoljak ajd da se cujemo sutra pre 12.edit:ne mora toliko zurno, samo ti pravi listu.

Ovim proglasavam Sir Guju od Singidunuma za pocasnog muljatora za prcvoljak-kockice! Sir Gujo, preuzmite!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tako su ga nafalili a ja prepisao (c/p) mrzelo me da kucam komentar.inače posedujem "onaj" alps od 50€.komentari su tipa šta sve ima, ničim obavezujući.naprimer komentar tipa "plavac ima 6 a crni 8 klizača za razliku od prcvoljka koji ima 1" je čisto informativani ne znači skoro ništa :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moze da ima ziroskop, turbo punjac, cet'ri sulundara i titanijumske flapsove - dzaba, razlika se i dalje ne cuje; a sto se ne cuje necu ni da platim :rofl:

My Lord, I have a cunning plan! Why don't we call Aca the Tzar and let him do all the jokes?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

I dalje stojimo na 15 komada, kako mi se cini, bice dosta za nas trojicu. Ostaje pitanje, hocemo li preko lelemente ili cemo da zaskocimo Guju? Meni midegy, ja obavim jedan telefonski i naruceno je.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I dalje stojimo na 15 komada, kako mi se čini, biće dosta za nas trojicu. Ostaje pitanje, hoćemo li preko lelemente ili ćemo da zaskočimo Guju? Meni midegy, ja obavim jedan telefonski i naručeno je.

Ako niko vise nece, da se narucuje (ti vidi kako je najbolje) :ermm:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...