Jump to content

Panasonic Elko


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 266
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kan042 8 komStein 32 komslatkia 16 komChakey 16 komdj.nik 8 komVjauk 8 komMLAVA 8 komsve ukupno za sada 96 kom35V nepotrebno, dakle:MLAVA -8ukupno 88

Dobih ponudu, koja trazi hitno izjasnjavanje cijena prava sitnica 5.1 euro po komadu! Jeste li za ili da otkazujem??? Ajd hitno izjasnjavanje!!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja još ne smem da se izjašnjavam. Moram da vidim šta će da bude s ovim mojim pojačalom. Inače, ako se ovo protegne na desetak dana ili dve nedelje, onda može. Nadam se da govorimo o 33.000uF/35V?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zbog danasnjeg neplanskog troska odustajem od Panasonika sada mi napon mnogo mali fali jedna 0. Hvala na razumevanju :rofl: ...

ne bih da ispadne da navodim .... ( a navodim ) - kontaktiraj Steina za one Pivkan kondove
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
:cheers: ... mogao bih i ja uzeti nekol'ko od ovih 33mF/35V(što bi onda moglo značiti da će od onih 33mF/25V biti viška; al' o tom potom, da ne baksuziram ovaj GB)Kan042 8komStein 32komChakey 16komgj.nik 8komVjauk 8komBoban 8komweiss 20kom---=100kom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:cheers: ... mogao bih i ja uzeti nekol'ko od ovih 33mF/35V(što bi onda moglo značiti da će od onih 33mF/25V biti viška; al' o tom potom, da ne baksuziram ovaj GB)Kan042 8komStein 32komChakey 16komgj.nik 8komVjauk 8komBoban 8komweiss 20kom---=100kom

Ja cu kod cika Laze da zavrsim od vas... jel ovo najzad finalni spisak za 33K/35V???
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E ljudi ajde da povucemo crtu za jedno nedelju dana, pa da porucim ...

Sticajem nepogogodnih okolnosti, moraću da odustanem do daljnjeg od bilo koje vrste ulaganja. Prvo moram da regulišem nekih 2500+ obaveza koje imam... :cheers:112-32= 80komada...Kan042 8komChakey 16komgj.nik 8komVjauk 8komBoban 8komweiss 20komsipi 4 komLeonardo 8kom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kan042 8komChakey 16komgj.nik 8komVjauk 8komBoban 8komweiss 20komsipi 4 komLeonardo 8komGlogov_Kolac 10 komzek 8 kompile 8 komza sada ukupno 106 komadaTek da opet pređete stotku :clapping: Izgleda je vreme da minika malo poraste

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...