Jump to content

Panasonic Elko


stein

Preporučeni Komentari

Paketi za sve osim za Impulsa (kojem cu svojerucno uruciti), Kan042 (za kojeg jos uvek ne znam kako da mu dostavim) i Mikorista (sa kojim cu sutra obaviti razmenu), su danas predati postekspresu. Molim sve da pregledaju svoje pakete da li su dobili ono sto su porucili jer je devojcica bila jako zbunjena, pa da se ne desi da je nesto pomesala. Jebiga izgleda da tako delujem na mlade radnice u posti!!! :good2::eek:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 266
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

... Kan042 (za kojeg jos uvek ne znam kako da mu dostavim) ...

Postavljena slika pa lepo sam ti rek'o da ih šalješ meni ako se niste drugačije dogovorili Postavljena slika ... izgleda da ti ne deluješ zbunjujuće samo na devojčicice, već svojom pojavom zbunjuješ i samog sebe Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

cika Beli i Nesic se ne javljaju! el vam stiglo ili da se brinem?

jutro...stiglo Care, samo nisam zbog obaveza bio kući da preuzmem. u ponedeljak su u mojim rukama :buehehe:poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto i ovaj GB se zavrsi nadam se na celokupno zadovoljstvo puchanstva! Ostade mi samo Mikorist, sa svojim spec. kondovima koje cu mu uruciti cimprije i gdin kan042 koji se ne javlja, doduse da ne gresim dusu cika Beli se ponudio da izvrsi transfer, ali na pocetku cele price kan042 se izjasnio da bi mozda i dosao po komponente u BG.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema na cemu Leo, zadovoljstvo je videti da se GB stvari iskoriste i ugrade za ono za sta su namenjeni!A hvala i za poredjenje sa JBT-om, mada sam ja ipak daleko od matorog! Majku vam boziju imperijalisticku, ali zna se dobro, drugovi i drugarice proleteri, da bez pregalnistva nema napretka, zato vredno sklapajte svoje uradke ne bi li GB imao smisla, u tom smislu vas pozdravljam! :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...