Jump to content

Lorenz LP312


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 58
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E nek' si ih spario! :)Aj' nemoj sad da prodje 100 godina dok ne udju u neku kutiju (nemoj slucajno da bi ih srafio na neke daske, vrata i sl.) :)

Što ga izazivaš! Pusti ga neka uživa, pa kako god!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

manje nego za Altec-e :)hvala za pomoc - iako nisi skontao sta sam ti odgovorio - kontaktirao sam coveka dan ranije pre nego si ti (mudro) postovao sliku oglasa:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

navlakuso prestonicka ..... covek sa vama nikad ne sme da se opusti ......:)sa bi bilo da sam napisao 175? :)edit:sta sad covek da radi - nemam vise nikakvih zelja glede zvucnika ...... mozda samo par Altec-a 16" za VOT , i nista vise ..... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

navlakuso prestonicka ..... covek sa vama nikad ne sme da se opusti ......:)sa bi bilo da sam napisao 175?

Написао бих ти да си га преплатио, да не кажем да ..... истину.Иначе човек све што продаје држи у стану :).доскО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Написао бих ти да си га преплатио, да не кажем да ..... истину.Иначе човек све што продаје држи у стану :cheers:.доскО_Сту

Zamisli tek da prodaje onu Ribu za sisa-zvucnicima. :rofl: Steta sto su Zen-ovi zvucnici malo veci, pa ne bi pasovali. Ustvari, mogli bi "dihtovati"-malo silikona okolo i to je to. By the way, kladim se da je lutka bas-reflex. p.s. Malo sam zakasnio sa kometarima na ovu temu, posto sam je tek sad video...(al'nisam mogao odoleti)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...