Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Poštovane kolege, budite ljubazni i nemojte se natezati i prepirati kao skupštinske dangube. Ako imate neki zanimljiv ili smešan v.klip da podelite sa ostalima, izvolite. U protivnom radite nešto pametnije. Hvala.

 

Ovde se niko nije natezao i prepirao, tako da je ova tvoja "molba"/"naredba" najblaze receno pateticna.

Narocito je iritantno ovo na kraju - hvala.

Podsetio si me na one pisane poruke na vratima kancelarija u drzavnim ustanovama. :)

 

Sto se tice same ove teme, tu si u pravu, zato sto sam ja licno bio u offtopic-u zbog licnog stava koji sam morao izloziti.

Dobio sam (pre)iscrpan odgovor od moderatora i zahvalio sam mu se na tome, a doticnog clana foruma stavio na ignore listu zasluzeno.

Ako je to i dalje za tebe prepiranje i natezanje, obecavam ti da cu se uvek ovako ponasati kada zakljucim da se neko segaci i zabavlja na ovakav nacin na racun ostalih.

Slazem se sa tobom da ima i pametnijih stvari za raditi, ali to se odnosi na sve nas ovde, uljucujuci i tebe. :)

 

@first -  drago mi je da ne "tripujem", ne paranoisem, obzirom da si primetio istu pojavu u ponasanju clana koji je na mojoj ignore listi :thumbsup:

Za warning - bez komentara.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ljudi,da li ste zaista toliko mrzesljivi i bas toliko netolerantni?!! dobro bre, pa zasto svako malo mora da se pravi picvajz i to oko toliko nebitnih stvari da mi tuzno bude kad otvorim forum? cemu stalna konfrontacija, rasprava do besvesti, cesto propracena nipodastavanjem i izrugivanjem nekog iz suparnickog tabora? nije valjda da je ovaj hobi zamenio bas svaku potrebu za drustvenim zivotom i uzivanjem u istom da se zarad neslaganja u percepciji zanemaruju zaista bitne i za suzivot neophodne vrednosti?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovde se niko nije natezao i prepirao, tako da je ova tvoja "molba"/"naredba" najblaze receno pateticna.

Narocito je iritantno ovo na kraju - hvala.

Podsetio si me na one pisane poruke na vratima kancelarija u drzavnim ustanovama. :)........

 

Doktore

 

ovo je mali forum - svi se znaju i to poodavno

 

jos si klinac i balavac u odnosu na Leonarda i jos mnogo postova treba da prodje da bi u komunikaciji sa njim praktikovao takvu ozbiljnost .

 

smatraj se obavestenim .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poštovane kolege, želim da se u ovoj temi nasmejemo i zabavimo deleći zanimljive i smešne videoklipove. Sa tom namerom sam i startovao temu na početku rada foruma.

Daleko od toga da bilo šta nekom naređujem ali svakako najčistije i najiskrenije molim, bez drugih misli i poruka između redova, da se makar u ovoj temi okrenemo vedrijoj strani života bez sukobljavanja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doktore

 

ovo je mali forum - svi se znaju i to poodavno

 

jos si klinac i balavac u odnosu na Leonarda i jos mnogo postova treba da prodje da bi u komunikaciji sa njim praktikovao takvu ozbiljnost .

 

smatraj se obavestenim .

Zene,

 

Ja nikoga nisam mojom komunikacijom povredio , ni uvredio, a ako se neko nasao da je povredjen, ja mu se ovom prilikom licno i izvinjavam.

Ne zelim da elaboriram moj predhodni post, jer vidim to to vise nema smisla, a i ni potrebe.

 

Sto se tice obavestenja, smatram se.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma šalim se samo ja :D

Oba izvođenja imaju svoju priču, iako se radi o totalnom drugačijim žanrovima, naravno Bora je kralj.

Ali me jeste oduševila elektronika iz '57-e :)

Tada sam imao -24 godine :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:(Little did we know (and now, no one knows )  that the bombs left an indelible mark in our bodies as well.Everybody who’s been alive at planet in 1940s to 1970s, has got bomb heavy carbon dioxide astrace in bodies.Bomb explosions liberated millions of neutrons, creating carbon-14 that quickly joined with oxygen high in the atmosphere and  tripled the amounts of radioactive carbon in the air.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:(Little did we know (and now, no one knows )  that the bombs left an indelible mark in our bodies as well.Everybody who’s been alive at planet in 1940s to 1970s, has got bomb heavy carbon dioxide astrace in bodies.Bomb explosions liberated millions of neutrons, creating carbon-14 that quickly joined with oxygen high in the atmosphere and  tripled the amounts of radioactive carbon in the air.

Kako ono kažu i dokazuju: svi mi imamo i čestice kako Napoleon-ovih i izlučevina svih prethodnika tako i svih ostalih živih bića na ovoj planet-i... Sve je to jedan (polu)zatvoreni sustav... ;)

Utrostručena vrednost, tada, ako je i toliko, je u granicama prirodnih kolebanja... Dakle, taj „vrh“ je dotaknut još (ne znam koliko puta) na sasvim prirdan način i pre i posle...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Utrostručena vrednost, tada, ako je i toliko, je u granicama prirodnih kolebanja... Dakle, taj „vrh“ je dotaknut još (ne znam koliko puta) na sasvim prirdan način i pre i posle...

 

Nemamo pojma sta je sve (ranije) padalo iz svemira (prirodno)  , koliko je to bilo radio aktivno (nije bio instrument da se izmeri) i da li moze da se poredi

sa jacinom bilo koje eksplozije ove vrste.Diskutabilno. Mozda da , mozda ne .

 

 

Onda su i ova i one pre i posle nje ostavile ojhaha radioaktivnih izotopa......

 

 

Da. I  na osnovu toga (kocentracije nagomilane u kostima i zubima) forenzicari (na zalost) odredjuju starost osobe (ko je kad rodjen) , to im je jedan od repera :(

 

Age written in teeth by nuclear tests.

Postavljena slika

videti ceo naucni rad :

Age written in teeth by nuclear tests.

 

-----

jos jedan zanimljiv rad na tu temu a vezano za uticaj na  mozak:

Weapons testing data determines brain makes new neurons into adulthood

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...