Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Voleo bih da živim u ovoj ulici pa da, ovako, sabajle, mogu da se igram... ;)

Komšija prekoputa radionice prodaje kuću. I on i žena ostali bez posla, starije dvoje dece otišli od kuće, auto već odavna nema para da registruje - štaviše, uvek cvili kako mu se nešto raspalo na bicikli pa malo-malo dođe kod nas da je pokrpamo... Da ne spominjem da je kuća dovoljno velika da u nju potrpaš sve svoje knjige, muzičke igračke, garažiraš auto, a pri tom, ima taman toliko dvorišta/bašte da bude lep zeleniš kad otvoriš oči, ali ne i toliko da moraš da stalno nešto okopavaš, obrezuješ i obrađuješ da ti to postane opterećujuće... Kao što vidiš, na kraju ulice je neasfaltiran put pa nema nekog tranzitnog saobraćaja... Jedino bi ili morao da promeniš struku/zaposlenje ili da se prevremeno penzionišeš - sumnjam da bi mogao da radiš posao koji radiš od kuće via interneta... (putovanja na relaciji Su-Bg-Su ti verujem ne bi bili voljni plaćati a i vreme koje se tako protraći...) BTW, gospodin je arhitekta a i gospođa je iz branše - nekada su imali agenciju za nekretnine preko koje sam ja kupio svoju kuću... fini ljudi ali malerozni...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ima neki pos'o kod Tebe, za mene, sada kada mi je gospođa otišla u pemziju...

Lakše bih se dogovar'o sa Tobom kao gazdom nego...

 

Matematičar bi nam baš dobro došao... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A mačka ih negde iz prikrajka gleda i čuje se kako priča...

Čavke su sjajan prizor za gledanje kada se igraju i inače... Da vidite šta rade sa orahom na nasipu... ;)

Sjajno, hvala...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gledao dakako, zadivljujuća je domišljatost kako doći do ukusnog zalogaja. :)

Ne to, nego kako se igraju orahom... Bace ga, i uhvate pre nego što padne na zemlju, vodeći računa i o prolazećim vozilima ali i o tome da ona druga koja je juri ne dođe do tog oraha... Baš igra u pravom smislu te reči i to veoma (o)smišljena...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...