Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

E milicijo, da mi je znati zašto primaš platu....

Nemoj tako kume.Ako njega treba da apse zbog nerealnih obecanja i zahebancije, prvo bi morali da krenu od onih sto su obecavali plate od 1000 maraka, nerealna kamate, brze pruge, postenu privatizaciju, restituciju, lustraciju, koridor 13, pola miliona novih radnih mesta, nezavisno sudstvo, ukidanje korupcije, ulazak u Erotsku uniju, automobilsku industriju, 100 milijardi investicija, regionaliizaciju, 1000 evrona besplatnih akcija i... karabatak svakom!

http://www.youtube.com/watch?v=PgBN8_1t_Qc

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemoj tako kume.Ako njega treba da apse zbog nerealnih obecanja i zahebancije, prvo bi morali da krenu od onih sto su obecavali plate od 1000 maraka, nerealna kamate, brze pruge, postenu privatizaciju, restituciju, lustraciju, koridor 13, pola miliona novih radnih mesta, nezavisno sudstvo, ukidanje korupcije, ulazak u Erotsku uniju, automobilsku industriju, 100 milijardi investicija, regionaliizaciju, 1000 evrona besplatnih akcija i... karabatak svakom!

Da, ima tu mnogo kandidata za bajbok, slažem se. Kad malo bolje razmislim, ovi (NOPO) još nisu za todruštvo,... bliži su nekoj ustanovi za rehabilitaciju mentalno retardiranih.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, ima tu mnogo kandidata za bajbok, slažem se. Kad malo bolje razmislim, ovi (NOPO) još nisu za todruštvo,... bliži su nekoj ustanovi za rehabilitaciju mentalno retardiranih.

Meni su se dopali i kada su mi jos pre tri meseca ponudili da budem nihov kandidat, prihvatio sam. Jos uvek vise volim da se druzim sa retardiranima nego sa lopinama :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni su se dopali i kada su mi jos pre tri meseca ponudili da budem nihov kandidat, prihvatio sam.Jos uvek vise volim da se druzim sa retardiranima nego sa lopinama :wink2:

Kako si čoveče zalutao tamo? A delovlo mi je preko postova da znaš šta radiš,...Nije mi bila namera da vređam pošten svet, ali šta čovek drugo da kaže kada mu neko obećava platu od 6000€ i sve ono pride što napriča ovaj Tarot.Pa tu definitivno neko nije pri čistoj svesti, ili ovakvi „ideolozi“, ili oni koji će glasati za njih.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ali šta čovek drugo da kaže kada mu neko obećava platu od 6000€ i sve ono pride što napriča ovaj Tarot.

Pa tu definitivno neko nije pri čistoj svesti, ili ovakvi „ideolozi“, ili oni koji će glasati za njih.

Ma covek ih samo karikira do OO. Jedini nacin da raja ukapira da politicki kartel (kompanija) zvani vlast+opozicija laze cim zine je da njihove izjave dovedes do notorne karikature i paradoksa.

Inace, sam NOPO u svom nazivu sadrzi Raselov paradoks sto je ovde nedavno primetio Zika (doduse, onako diskretno, samo za poznavaoce).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...