Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Е јадан пас.

Zašto? Sâm je tražio...

Pas je samo bio zaigran, to nije bilo stvarno agresivno ponašanje, ali mačoru nije bilo do zajebancije.I meni je nekako žao psa... Iako sam provjereni ljubitelj mačaka.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pas je samo bio zaigran, to nije bilo stvarno agresivno ponašanje, ali mačoru nije bilo do zajebancije.I meni je nekako žao psa... Iako sam provjereni ljubitelj mačaka.

Nije to „zaigranost“... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zašto? Sâm je tražio...

Pas je samo bio zaigran, to nije bilo stvarno agresivno ponašanje, ali mačoru nije bilo do zajebancije.I meni je nekako žao psa... Iako sam provjereni ljubitelj mačaka.

Nije to „zaigranost“... ;)

Lajanje bez režanja? Nije to prava agresivnost. ;)

:msn-rofl: У целој причи мачка се и не чује само пас који је лајао ко бесомучан. Мислим да је остатак дана преседео на плавом ћебету :disdain19:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslušaj bolje i gledaj stav...Mačak ga je pročitao, odgovorio, a zato je ovaj tako svesrdno bežao i zapomagao...

:msn-rofl: У целој причи мачка се и не чује само пас који је лајао ко бесомучан. Мислим да је остатак дана преседео на плавом ћебету :disdain19:

Nema smisla ubjeđivati ikoga u nešto što ne vidi odmah. Nijedna strana neće promijeniti mišljenje, a najvažnije od svega je da to sve nije važno niti za moj niti za ićiji tuđi život.Zato neću niti odgovoriti na naćin da kažem: "Da! Pogledaj stav!", jer će to dovesti do poglavlja u kojemu ćemo se pozivati na naše iskustvo u životinjskom behaviorizmu, ne bi li na taj naćin dobili pokojeg pokojeg neodlučnog promatrača da stane na jednu ili drugu stranu i posljedićno dovesti do rasprave u kojoj više nećemo bit važni niti mi, niti pas niti mačor, nego će jedino biti važno tko će unatoč osječaju gorčine zbog nepotrebne rasprave nakraju misliti da je bio vještiji u obrani svoje teze.Zato ću zadržati svoje mišljenje i dati svima pravo da zadrže svoje - u tišini!Bolje i tako nego se vrtiti u krug sa istim argumentima složenim u drugačije rečenice....Nisam trebao niti napisati da se ne slažem sa tim da je pas pokazivao istinsku agresivnost.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema smisla ubjeđivati ikoga u nešto što ne vidi odmah. Nijedna strana neće promijeniti mišljenje, a najvažnije od svega je da to sve nije važno niti za moj niti za ićiji tuđi život.

Zato neću niti odgovoriti na naćin da kažem: "Da! Pogledaj stav!", jer će to dovesti do poglavlja u kojemu ćemo se pozivati na naše iskustvo u životinjskom behaviorizmu, ne bi li na taj naćin dobili pokojeg pokojeg neodlučnog promatrača da stane na jednu ili drugu stranu i posljedićno dovesti do rasprave u kojoj više nećemo bit važni niti mi, niti pas niti mačor, nego će jedino biti važno tko će unatoč osječaju gorčine zbog nepotrebne rasprave nakraju misliti da je bio vještiji u obrani svoje teze.

Zato ću zadržati svoje mišljenje i dati svima pravo da zadrže svoje - u tišini!

Bolje i tako nego se vrtiti u krug sa istim argumentima složenim u drugačije rečenice....Nisam trebao niti napisati da se ne slažem sa tim da je pas pokazivao istinsku agresivnost.

Eh, jesi se upec'o...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:msn-rofl: У целој причи мачка се и не чује само пас који је лајао ко бесомучан. Мислим да је остатак дана преседео на плавом ћебету :disdain19:

Mislim da mu je to, i inače, danima, sve dok je mačak u kući, omiljeno mesto. Pogledaj mu drugara kako ga zabrinuto gleda...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...