Jump to content

Otvoren klub  ·  9 članova

Aeroklub

Uvod


mutayu

Preporučeni Komentari

  • 9 months later...
pre 14 minuta, bnb reče

Piše "history".Jel znaš ti da čitaš????????

Ili ovo radiš namerno,bolje rečeno sa namerom????



Zbog čega ovakav ton?
Ne shvaćam u čemu je problem čak i ako je Žika našao stari let iako piše da je let od 19. Nov 2023, dep. 09:25, Arr. 12:19.

antonov.PNG  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, uradio sam sa namerom: ležao sam, kičma me stegla, čuo sam prelet koji me je zaintersovao, čim sam uspeo da ustanem pogledao sam da li se nešto dešavalo, našao sam da jeste, došao sam i upitao da li je neko snimio nešto od ovog leta. Potpuna sebičnost i moja zlonamera je u čistoj sebičnosti, hteo sam da uživam u snimku, ako postoji. Izvinjavam se, radiću na tome da se to ne ponovi. Hvala ZW na iskrenom razumevanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rekao bih da sam, ipak, čuo ovaj:

 

TANGOSIX.RS

Prema podacima internet servisa za praćenje aviona Flajtradar24, u Srbiju, najverovatnije na vojni aerodrom „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović“ u Batajnici sleteće...


Gliga16:39, 19. nov. 2023.
Egipćanin je relativno nisko preleteo iznad grada na putu ka aerodromu. Neobicna ruta kuda je prošao, ne pamtim da je tuda
Ikada bio prelet. 

Toliko od mene, neću Vas više uznemiravati...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 25 minuta, zika reče

Rekao bih da sam, ipak, čuo ovaj:

 

TANGOSIX.RS

Prema podacima internet servisa za praćenje aviona Flajtradar24, u Srbiju, najverovatnije na vojni aerodrom „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović“ u Batajnici sleteće...


Gliga16:39, 19. nov. 2023.
Egipćanin je relativno nisko preleteo iznad grada na putu ka aerodromu. Neobicna ruta kuda je prošao, ne pamtim da je tuda
Ikada bio prelet. 

Toliko od mene, neću Vas više uznemiravati...

NEMOJ da nas uznemiravaš.

NIKAD više.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, bnb said:

NEMOJ da nas uznemiravaš.

NIKAD više.

Dogovoreno. Ne zbog Vaše glasne, uzviknute, pretnje već zbog toga što ne želim da budem u takvom društvu ge se preti i viče. Da naglasim: ne znam od kada smo na "Ti" ali neka Vam bude. Neće biti i sa moje strane. Sve najbolje Vam želim, svima.

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 30 minuta, bnb reče

NEMOJ da nas uznemiravaš.

NIKAD više.



Objasni zbog čega si ti taj koji će odlučiti smije li Žika ili bilo tko drugi pisati na forumu?
Ako postoji osobni animozitet neka ostane na osobnoj, a ne na javnoj razini.
Ako postoji valjan razlog da Žika ne piše na forumu onda ga podijeli sa svima.


EDIT: 1 bod u "Warning". To je simboličan potez i ne mijenja tvoje sudjelovanje na forumu.
Forum nastojimo održati kao mjesto na kojem ćemo se sretati s ljudima kojima vjerujemo, koji se lijepo odnose jedni prema drugima i mjesto na kojem će dobiti pomoć.
I to sve i funkcionira tako. Pomoć se dijelila čak i za stvari koji izlaze iz okvira same teme foruma.
Neka forum ostane to mjesto koje sam gore opisao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...