Jump to content

GB za CS8416


Aleksandar Car

Preporučeni Komentari

Daje se na znanje , daje se na znanje ........hifish mi poslao ovo juce :

Zdravo Sale!Ja sam od sutra na GO. :rolleyes: Ima da se odmaraaaam.Javim se kad dodjem negde krajem meseca.Puno pozdrava,DavidP.S. Ako bude nekih desavanja oko PCB-a za SPDIF DAC (iz teme GB za CS8416) da li mozes da im javis da nisam tu? Regulisem to odmah kad se vratim.

nadam se da sam preneo ......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 277
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

TDA1543

CarAca - 10 komada = 18 evra

Leonardo - 10 komada = 18 evra

kan042 - 10 komada = 18 evra

Rendisha - 6 komada = 11 evra

Impuls - 10 komada = 18 evara

dj.nik - 10 komata = 18 ojra

Davor - 10 komada = 18 evra

Ukupno 66 komada.

Molim sve sa spiska osim Kan042 da mi potvrde ovaj spisak kako bih ovih dana porucio!

Rok za potvrdu sreda moze javno a moze i PP.

Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sir Oliver je napravio plocice, ajd svi koji hoce da plocice stignu kod mene pa da ja to distribuiram u Tramvaju (za one iz provincije ne prevozno sredstvo nego kafic sa odlicnim crnim pivetom :rolleyes: ) nek mi se jave.Pozdrav.

Eve ja se upisujem za crno! ovaj... mislim... za tamo 'de se kupuju plocice... za plocicarnicu! P2P sa B2B (Beer to Beer) ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

CarAca - 10 komada = 18 evrakan042 - 10 komada = 18 evraRendisha - 6 komada = 11 evraDavor - 10 komada = 18 evaraLeonardo - 10 komada = 18evraImpuls - 10 komada = 18 evraUkupno 56 komadaI Care proveri molim te da li Tagor moze da pronadje Sanyo SEPC da napravimo jedan veci GB. Ja sam vec vijao Maju ali nije uspela. Kontaktirao sam i Nemce ali mi nisu odgovorili.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Care Care, koliko komada PCB-a da ti saljem? 2 Tvoja i koliko jos Beogradjana ti namirujes?Obavestenje svim GBajerima. malo sam izmenio stampu. Tri I2S signala koji sa CS8416 idu na TDA1543 sam prekinuo i predvideo da se tu stave iglicasti konektori i jumperi ili da se preleme. Cetvrti iglicasti kontakt je za masu signala. Ja ( i ko jos hoce) cu da pravim samo SPDIF receiver od ovoga ( tj stavljacu druge DACove) pa cu I2S signale da vodim na neku drugu, mozda doughter board, koja se natakne na ovu plocicu, ili flat cablom da joj se dovedu signali.Nadam se da je jasno svima. post-39-12475223464123_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

TDA1543 - potvrdjenoCarAca - 10 komada = 18 evra kan042 - 10 komada = 18 evra Rendisha - 6 komada = 11 evra Davor - 10 komada = 18 evara Leonardo - 10 komada = 18evra Impuls - 10 komada = 18 evra dj.nik - 10 komada = 18 evra Ukupno 66 komada

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdrav ljudi!

Evo me na kratko pri racunaru pa da se i ja prijavim za TDA1543.

Krajem meseca sam nazad u drzavi pa regulisem svoj deo...

Pozdrav! :rolleyes:

CarAca - 10 komada = 18 evra

kan042 - 10 komada = 18 evra

Rendisha - 6 komada = 11 evra

Davor - 10 komada = 18 evara

Leonardo - 10 komada = 18evra

Impuls - 10 komada = 18 evra

dj.nik - 10 komada = 18 evra

hifish - 8 komada = 15 evra

Ukupno 74 komaTa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...