Jump to content

GB za CS8416


Aleksandar Car

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 277
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

I kod mene bijo postar! Doneo 14 plocica od toga 8 je za raspodelu po Beogradima i okolini... Sto cemo tekom tekuceg tedna (ja sam ekavac) da se izdogovaramo za voznju u tramvaju (k sozaleniju bez crnog piva za mene, nesto mi lekar prepiso...). Ja imadem dva DAC-a te cu mozda jedan otudjivati, ali polemljen...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I kod mene bijo postar! Doneo 14 plocica od toga 8 je za raspodelu po Beogradima i okolini... Sto cemo tekom tekuceg tedna (ja sam ekavac) da se izdogovaramo za voznju u tramvaju (k sozaleniju bez crnog piva za mene, nesto mi lekar prepiso...). Ja imadem dva DAC-a te cu mozda jedan otudjivati, ali polemljen...

Roger - Contact ! Nije valjda nista ozbiljno (mislim na lekove) ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koverti sa PCBima otisli preporuceno. Kao sto rekoh Waisu 1, Steinu 2, ostalo Aci Caru. Kolac, javni se na telefon oko preuzimanja .

:)

Stigla danaske kuferta i za Waisu iz Naisu :) ... sa PCB i lepim željama ... :) kolezi :)

:P

P.S. Pošalji generitalije(od PŠ) na PP .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti da se smiris. Imas i sqeeze i DAC i jos te svrbe prsti za lemilicu. C c c...Cekaj da mi svoje zgotovimo pa kad vidis kako smo prosli, onda

Moze onda da drzava uvede bonove za DAC-ove kao za leba u vreme inflacije :P)P.S.Nismo mi skleroticni nego nismo ni znali za ovaj forum kad ste vi muljali oko nabavke. Ja pokusao prvi put da se registrujem, on me pita koji je glavni grad Srbije, ja napisem Beograd i Belgrade,ono nece ni jedno ni drugo, tek posle par dana kad ste narucili. Bem ti beogradizaciju ;o))
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...ma samo mu pošalji genitalije... :)

... možda sam ipak sam treb'o staviti nešto slova u zagradu, kao npr. gener(it)alije ili gen(er)italije, al' mi je bilo nekako :) ... ma ipak je bolje 'vako, nek se i :P malo zabavljaju :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napravi li neko ovaj andrmolj sa TDA1543? Jel ima neko mozda ko hoce da kupi CS8416 da probam da nabavim od Tagor-a ?

Evo, dobrovoljno se prijavljujem da udomim jedan CS8416 ako neko ima viska. Naime nisam bio od pocetka u ovoj prici pa nisam bio u prilici da na vreme narucim jedan komad za sebe. :P

Pa, ako neko ima jedan "viska"...

Pozdrav!

:)

Kao sto rekoh meni treba CS8416.

Pozdrav!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...