Jump to content

GB za CS8416


Aleksandar Car

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 277
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Aca poslao sheme za SPDIF DAC . Ja pokazao mom PCB majstoru i kaze MOZE. Cena prava sitnica 4 E. Nisam pitao dal ima popust ako se svi prijavimo.Ajde ko hoce prijava do sutra pa da narucujem.Ja saljem ACI a on deli vama. I dodje mi pivo jer sam i prosli put izvisio za isto

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aca poslao sheme za SPDIF DAC . Ja pokazao mom PCB majstoru i kaze MOZE. Cena prava sitnica 4 E. Nisam pitao dal ima popust ako se svi prijavimo.Ajde ko hoce prijava do sutra pa da narucujem.Ja saljem ACI a on deli vama. I dodje mi pivo jer sam i prosli put izvisio za isto

daj linak za tu semu , da vidim da li mi treba ili ne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

TDA1543 CarAca - 8 komada = 15 evraLeonardo - 10komada = 18 evrakan042 - 4 komada = 7,5 evraRendisha - 6 komada = 11 evraImpuls - 10 komada = 18 evaradj.nik - 10 komata = 18 ojraUkupno 48 komada.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo vam i dokumentacija od DAC koji GBajujemo! Jes kad bi mogao da ga downloadujem!!! Miko sta se ovo desava sve vreme mi javlja Upload neuspesan. Niste autorizovani da postavljate ovaj tip fajlaTip filea je *.z, a drugi put sam pokusao *.rar

Evo sad da probam
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aco, 'ajd leba ti daj to u nekom grafickom formatu da ne dangubimo u rekurzivnoj download/install/view/nije to/ petlji

Pa Eagle je siroko rasprostranjeni freeware za crtanje sema i plocica pa cak i da ga nemate, mislim da se isplati potrositi vreme na download, ali ako necete pa imate onaj polski site sto sam pre nekako okacio isto ovde tamo je slikovito dato iz cini mi se protela ali u jpeg formatu!!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa Eagle je siroko rasprostranjeni freeware za crtanje sema i plocica pa cak i da ga nemate, mislim da se isplati potrositi vreme na download, ali ako necete pa imate onaj polski site sto sam pre nekako okacio isto ovde tamo je slikovito dato iz cini mi se protela ali u jpeg formatu!!!

Pa to reci - stvar sa pavouk.org; ja mislio da si nasao nesto drugo :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li neko mozda zna gde bih mogao da odnesem CS8416 i slicne sprave sa ovako malim nozicama da mi zaleme na stampanu plocu?Malo se bojim kako bi to izgledalo kada bih ja to lemio :rofl:

U servis za mobilne telefone
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

popravljam

TDA1543

CarAca - 10 komada = 18 evra

Leonardo - 10 komada = 18 evra

kan042 - 10 komada = 18 evra

Rendisha - 6 komada = 11 evra

Impuls - 10 komada = 18 evara

dj.nik - 10 komata = 18 ojra

Ukupno 56 komada.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...