Welcome to diyAudio.rs

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Zflazar

sexy dugmići

15 posts in this topic

...za ulepšavanje buduće dve preamp kutije tražim ukupno 4 identična bakelitna dugmeta poželjno crna, promera ne manje od 3cm, ne više od 5cm, za osovinu 4-6mm, nešto poput ovog sa slike a da ne košta baš bubreg...

predlozi dobrodošli

large_1669_1.5.RCA_copy.jpg

to su dugmad za electrolux staklokeramičku ploču.. obična plastika, povelika.. menjao sam 2 pa mi ostala.. bez opruge..

201cb3510a67702578f447b8676d174e.jpg

c9bc9d701564cb5c72dca5cf7d7044e4.jpg

Ako zatreba i za ubuduće, lep izbor dugmića ima u Banzai-ju, verujem da si kupovao već od njih.

Zlatko,

Razmisli i o tome da dobiješ custom alu dugmiće, za 4 ili 6 mm ose, širina i dubina po tvom zahtevu, od  Grand Master-a Leonarda. Zoki je meni napravio nekoliko takvih dugmića različitih dimenzija, od prirodnog aluminijuma koji su peskirani, tako da imaju prelepu malo matiranu površinu i ni najmanje nisu džu-džu tipa, naprotiv. Ako se dobro sećam, pre par godina su koštali €6 komad za manje i €8 za veće (volume, itd). Od punog aluminijuma, bogami dobro teški i retko masivni. Jeste skuplje, ali kvalitet kupovnih se ne može ni porediti sa njima. Strogo High End klasa. Toplo preporučujem ko hoće vrhunski kvalitet. Kupiš, montiraš i to je to za vek i vjekov.