Jump to content

29, 30 Oktobar. Da se bar tad družimo.


skrstic

Preporučeni Komentari

Meni malo žao što nisam uspeo da čujem veći Harbeth, mada drugari koji su ga slušali u nekim ranijim postavkama nisu ostali nešto oduševljeni. Ovaj manji 7es3 je jako dobro svirao. Doduđe, usrali su sa par pesama loše produkcije i to se čulo. Lumin je interesantna sprava - mislim da bi bolje guralo 40.2 od Rege...(iako je nisam čuo).

Da ne zaboravim da se zahvalim organizatorima na ovoj veoma interesantnoj manifestaciji! :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po ko zna koji put sam dobio potvrdu da je ludost kupovati brendirane uređaje. Dobro je da sam upoznao ovu zajednicu švajsera pa imam uređaje od vas. Mnogostruko bolja investicija. Sevapnije je otići kod recimo SKrstića i poslušati njegov sistem nego nešto sa sajma.

Najveći potencijal ima MBL, stime da treba dorada jer kad se pusti rock zvuk raspad sistema. To jest, zasladili su sistem za puniše.

Najgori utisak - zvuk / cena koštanja - Mekintoš

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne bih da ulazim u meritum tvog suda ali u eri povampirenja vinila i analogije, poslednja stvar kojom se ovo moze nazvati je all in one.

pre all minus one in one. trebalo je da urade kao sto sam napisao gore verziju sa 1 analognim ulazom, sem ako ne misle da ce neki svajser da mozga AD spravu koja salje USB signal u ovo. oprem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

M1 kosta 2400e na sajmu. Kontam da moze i ispod toga da se nabavi (1900$ je navodno u Hong Kongu).

Po meni, nema logike da stavljaju AD konverziju. Koji ce to zadrti vinilaš hteti da radi AD konverziju precious vinil signala i onda to da gura u D klasu izlazni stepen? 

Nemam nist protiv vinila, cak i podrzavam, ali u ovom uredjaju bas i nema puno smisla. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Komplikovanije je izvesti AD nego DA. Zahteva vise prostora i nije bas za saku dolara. A nemoguce je u tako malim dimenzijama uraditi cak i solidnu AD konverziju. Zbog toga su i profi AD uredjaji za kapcerovanje skupli od istih DA uredjaja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e, a one male kuitije kod miraudia, jel to neki klon boenicke? ovako na slikama mi dosta liče

Ne bih rekao, meni izgledale kao F.a.s.t. koncept, 6.5 woofer sa strane, i wide-range + visokotonac napred. Nisam video nikakav otvor, licile mi na zatvorene kutije. A za skretnicu ne znam, nisu otkrivali detalje, mada bih pretpostavio da su secene na oko 300Hz...

Zvucale sasvim pristojno za svoju velicinu. Super zvucnik ako nemate prostora ili vam zena ne da one velike :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...