Jump to content

Big (ali veri big) Wolandov Tannoy MLTL Gold


Woland

Preporučeni Komentari

U vražju mater...kao da sam na Nagorno Karabahu....nikako mi nije na ruku da iz svoje vukojebinice skočim čuti kako Tannoy treba zvučati, a nije da ih nisam čuo. Ali sve serijski proizvodi. Serijski su mi od užasnog do jako dobrog (based on zvuljama koje sam čuo).
Užasni su mi bili, pazi sad blasfemiju, Kingdom 12! Srednja žalost su mi bili Glenair, a jako dobri, mada ne bez mane su mi bili Canterbury SE. Moji Devoni su za sada najbolji zvučnici na svijetu. Zašto? Zato što jedino njih imam. :D :D

Ukratko, ne sumnjam da su Zen/Wolly/Sava Tannoyi odlični! Ako zbog ničeg drugog onda zato što mislim da sam shvatio što Zen smatra dobrim zvukom iz opisa nekih drugih zvučnika koji su mi se također svidjeli. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I be Woli pa nismo ni mi Rockeri iz Moravu za bacanje.Svako veche treniramo sa Godzilu.Shto Godzila izede i ispije i mi isto.

 

Će se tepamo sa Milosavah.

 

axa! kolko ga poznajem, prihvatiće izazov :)

 

 

nikada u svom zivotu nisam cuo Tannoy a voleo bih...

inace, po mom skromnom misljenju, sacekaj malo dok sve to ne `nalegne` tj dok se ne usvira...trebalo bi da bude jos bolje.

 

da naravno, skretnice su nove na oba para, a čini nam se da su dvanaeske neupotrebljivane

 

U vražju mater...kao da sam na Nagorno Karabahu....nikako mi nije na ruku da iz svoje vukojebinice skočim čuti kako Tannoy treba zvučati, a nije da ih nisam čuo. Ali sve serijski proizvodi. Serijski su mi od užasnog do jako dobrog (based on zvuljama koje sam čuo).

Užasni su mi bili, pazi sad blasfemiju, Kingdom 12! Srednja žalost su mi bili Glenair, a jako dobri, mada ne bez mane su mi bili Canterbury SE. Moji Devoni su za sada najbolji zvučnici na svijetu. Zašto? Zato što jedino njih imam. :D :D

Ukratko, ne sumnjam da su Zen/Wolly/Sava Tannoyi odlični! Ako zbog ničeg drugog onda zato što mislim da sam shvatio što Zen smatra dobrim zvukom iz opisa nekih drugih zvučnika koji su mi se također svidjeli. :cheers:

 

deder ovamo, preplivaj dunav, ostalo je naša briga :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

viš ti kako čoek piše, umal nisam riknuo (preneseno sa onog foruma bez dozvole)

 

Trotter

 

Ladies and Gentlemen, Zen just left the building.

 

Milosav Grozni is spotted on the lawn yesterday night, hiding in the dark behind the low shimshir tree. Woland went to sleep and Milosav sneaks in, touched the Tannoy cabinet with his tattooed left hand and leave after contemplating for a second in the main room. He did think to take the turntable  arm with him but went to kitchen and took some stuff from refrigerator instead.

 

Outside the house, in the black unmarked Volkswagen van music was playing cile mile when battery dropped dead and silence spread through Wolands neighborhood. Milosavs sensitive ear detected that anomaly and he, rapidly and in big elegant jumps, left the kitchen and stepped through the window in the main room, after changing the phase on Left cabinet of Tannoys. After some additional thinking, he backs up and took the phone arm with him. Woland on the upper floor, turns on the left in his bed and after that, turns on the right before turning to the middle.

In the same time that night, Zen lights the Drina with gasoline from his motorcycle laughing out loud.

 

About at the same time, all away in the south west, Trotter turns off his mobile phone cursing android, internet (and government just for fun), lights up his Luckies with gasoline from his gasoline tanker and went to bathroom, leave it after some time and went to bedroom where he found that, according to Jurgen Klopp, we didnt play like we have to play. Trotter tirned off the lights, all of 17 lights, and stayed there int he dark expecting the miracle to come. After 8 hours, nothing happened.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

He did think to take the turntable arm with him but went to kitchen and took some stuff from refrigerator instead.

 


:buehehe::thumbsup:

 

Cijeli tekst je izvrstan!

 

 

obatri para da dopelam, il da bacim jedan par u dunav da spasem Zera? :crazy:

 

 

 

Ma šteta dobrog javora! Nek' se nesreća sama isčupa. :rofl

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Au kakav triler. Mada kad je Milosavah u pitanju, moze da se vodi i pod mistery. Trotere svaka cast. Deo sa friziderom mi  se najvise svidja. Mozda malo kraj da izmenimo....after 8 hour nothing happend.... but the ninth hour of the eleventh month in the constellation of the bull (or something ), Milosavah moved his  highly tatooed left hand patted Troter on the shoulder,  showed a hand full of bacon and triumphantly exclaimed, well.. it is ok ... mangulica is concerned. Together with the Troter sit down to eat and with  mouth full of fat  sing a melow song...Cile Mile round midnight. Woland cried and with a powerful gesture tore the Tanoys membranes.The night became silent again , and only  softly humming wind was audible.......  to be continued... Trotere neka je sila sa tobom.... Wolande i sa tobom.... Ja sam na tamnoj strani ... sa mangulicom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

možda da dodam pozadinske zvuke: huk sove u daljini, kapi vode iz slavine na spratu, zvuk zgaženog kinder jajeta dok se Milosavah šunja ka frižideru, dečiji glas koji doziva majku (mommy.. mommy..), poziv na juriš trubom američke konjice, u bradu izgovorena teška psovka kad je Milosavah umesto kavurme iz frižidera izvadio štucne FC Reading.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...