Jump to content

Koji Technics Super OEM ?


chakija

Preporučeni Komentari

Ponovo me nešto žulja kamen u cipeli...

Ploče slušam u proseku 3-4 puta u mesec dana.  

Do sada moje gramofonsko putešestvuje je  Dual 1019 ->Telefunken S-600 > Technics 1210 mk2 -> Akai AP-Q80 

Telefunken je najbolje zvučao, a 1210 mi je ostao u sećanju kao pomalo rezervisan u odnosu na telefunken ali opet vrrrlo dobar.

Oduševljen sam kako 1210 mk2 napravljen. Stvarno odaje utisak neuništive sprave iako je bio razglavljen DJ-isanjem.

Zbog toga sam opet u tripu da probam neki Technics, ali bih voleo da pored dobrog zvuka gramoVon ima i lep izgled.

Da li je neko imao iskustva sa novim technics rip-off gramofonima? Meni su izgledom jako dopadljivi:

Audio technica AT-LP1240USB

Reloop RP-7000 mk2

Pioneer PLX-1000

Da li ima smisla uletati u priču novog DD gramofona ili uložiti npr u neki npr. mint sređen TD160mk2?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 13 minuta, chakija reče

To je PLX-500 koji je dosta lošiji od PLX-1000, a u radnji je isto oko 300

Imas u komsiluku aktuelnu temu vezanu za ove gramofone, ima info ko pravi ( neki Kinezi navodno sve kao oem ) i sta ne valja kod jeftinijih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 21 časa, chakija reče

Ponovo me nešto žulja kamen u cipeli...

Ploče slušam u proseku 3-4 puta u mesec dana.  

Do sada moje gramofonsko putešestvuje je  Dual 1019 ->Telefunken S-600 > Technics 1210 mk2 -> Akai AP-Q80 

Telefunken je najbolje zvučao, a 1210 mi je ostao u sećanju kao pomalo rezervisan u odnosu na telefunken ali opet vrrrlo dobar.

Oduševljen sam kako 1210 mk2 napravljen. Stvarno odaje utisak neuništive sprave iako je bio razglavljen DJ-isanjem.

Zbog toga sam opet u tripu da probam neki Technics, ali bih voleo da pored dobrog zvuka gramoVon ima i lep izgled.

Da li je neko imao iskustva sa novim technics rip-off gramofonima? Meni su izgledom jako dopadljivi:

Audio technica AT-LP1240USB

Reloop RP-7000 mk2

Pioneer PLX-1000

Da li ima smisla uletati u priču novog DD gramofona ili uložiti npr u neki npr. mint sređen TD160mk2?

Ako ti je Telefunken dobro zvucao,onda se nemas cega razmisljati..sad od 1210-ke,po cemu je PLX-1000 lepsi ?..dilemu izmedju DD,Thorens 160/147 ces isto morati sam resavati....teoretska pitanja treba pretociti u praksu,sta je Tebi dobro,to ces znati samo Ti....Tvoje pare,Tvoje zadovoljstvo ;)

147 1210 2.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 15 minuta, aaa zmaju! reče

Jel bi istres'o 600 evrova za to?

mene to baca vise na cca 750 ojra,ne znam posto je u SRB....dodaj jos cca 200 na 750,i kupi nov technics 1210 GR,ako si u tom fazonu...bar znas sta imas...^_^

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...