Jump to content

Vid'o sam Ninjino lice , opet ..... i preziveh


Zen Mod

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Zen Mod said:

push to open

:smesna:

26 , bice tesno ...... ostaju onda originalne niske nogice

sreca pa fifilisticarska polica nije zatvorena tatrane , kao kod W

sta ces , odraslo se na modernom fancyraju , koji nit smrdi nit mirise nit mesta/vazduha trazi

:serbvidkakisicl0:

Vidis da je modularna, svaki dio za sebe tako da, ako ne stane, bice onda kabriolet :assshake:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

push to open
:smesna:

26 , bice tesno ...... ostaju onda originalne niske nogice

sreca pa fifilisticarska polica nije zatvorena tatrane , kao kod W
sta ces , odraslo se na modernom fancyraju , koji nit smrdi nit mirise nit mesta/vazduha trazi
:serbvidkakisicl0:
moja nije zatvorena sa strane

a turićemo mu one moje - 15 mm, 5 više nego plastičnjaci, barem mali danfa ozdo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Zen Mod said:

push to open

:smesna:

26 , bice tesno ...... ostaju onda originalne niske nogice

sreca pa fifilisticarska polica nije zatvorena tatrane , kao kod W

sta ces , odraslo se na modernom fancyraju , koji nit smrdi nit mirise nit mesta/vazduha trazi

:serbvidkakisicl0:

Neki izvoze pileće nogice u Kinu.

Mi ne.:crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, Mikorist said:

Evo me na Japanskoj masaži. Saune i te forice. :) i samo vas posmatram :rofl:

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Zar ti sauna nije u kuci kad ukljucis Sissy i stavis bokal vode pored?  :diablo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mikorist said:

Mlak bokal. Na sredini kutije moz da drzis ruku koliko oces.

Na hladnjaku direktno 10 sekundi.

Ima vlažna i suha sauna i obično, u suhoj, polivas sa većom "kutlacom", po potrebi, tako da, ako nije dovoljno vruće, sjedneš najviše i zalijes pomalo ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 
 
 
4 hours ago, Zen Mod said:

ninja ne opisuje , ne bi preziveo da ti on krene opisivati :smesna:

nadji negde sta on kaze kako svira IP SE + M2 ...... nigde

(msm , nema ni zvucnike za to , sirotinja)

 

Opisao sam ja to davno, samo u japanskoj filozofiji, nema memoara, kartko i koncizno ... odlicno, samo fali gaina :tongue10:   .... za Respons :D

 

A, cuvsi DefiSIT kod Wolija proslo ljeto me je definitivno prodrmalo, posle par Viber poruka i vidjevsi sta se sprema, uskocih u voz .... na vrijeme ... dok se u Zen-zemlji crni oblaci nisu navukli :msn-rofl:

Negativno je sto mi opet pokvari koncepciju .... taman opet zbavio Response ... ali sam sada 169.5% siguran  :beach:

 

Znaci, meni jos jedna karika nedostaje ("garaza" za 15") ... pa cu se posle javljati samo u Moto ili Vicevi temi .... i naravno da vas sve malo ramka kad jucnempi :rofl:

 

Ni Iron ni Sissy nisu idealni ampovi, ali sa odgovarajucim zvucnicima manje osjetljivosti, za vecinu koji su odrasli i znaju da kontrolisu impulse svojih mozdanih celija, dovoljno da se stavi tacka za kraj. Negativno je sto se izgubi interes i pocne slusati muzika iili/i vozati ... :punish: Kod mene je prodaja svega ostalog. 

 

A Zenu mogu samo iskreno zahvaliti za smisljanje ovoga i naravno za finalno zavrsavanje ovih mojih primjeraka koji po velicini premasuju ona prva dva koja bih ja samo stavio da mi slusalice guraju ili kupus pritiskaju :diablo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jok , ne vredi sad da tu piskaras i oci zamazujes ....... (koga jos briga sta ti mislis o IP i M2) .... nego gukni zasto su Tulip Tanns jos pod krevetom .....

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Zen Mod said:

a jok , ne vredi sad da tu piskaras i oci zamazujes ....... (koga jos briga sta ti mislis o IP i M2) .... nego gukni zasto su Tulip Tanns jos pod krevetom .....

 

:Viannen_loungelizard:

Ugradio sam ih sa donje strane kreveta, pa kad slusam, ja samo krevete podignem i naredim djeci da ih pridrzavaju dok ja slusam :assshake:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

Za one koji vole crne petke :)

 

 

This year at Modushop enjoy whopping discounts of 20% on almost all our products for even more than a whole week! Unlike previous years, this time the discount will be applied on customizations as well!

 

 Make sure you use the coupon "BLACK2021" before checking out and paying for your order.
This percentage is added to the already existing 6% off for 2 equal pieces and 10% off for 3 equal pieces

 

But hurry! This offer only lasts from 19/11 until 29/11 included!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...