Jump to content

Bastard, anyone?


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 935
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

post-13-0-83139600-1312050922_thumb.jpg Sledi sređivanje kabelsalad... (skraćivanje na adekvatne dužine) Kad prosvira, pripremiću deliće koji su potrebni da se pokrenu ventilatori i VU metar...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doterano... post-13-0-46321200-1312054525_thumb.jpg Sledi povezivanje ulaznih konektora, spajanje cevnog sa izlaznim delom... Pre toga, poigraćemo se sa finim tuningom simetrije na cevima, još jednom, provera izlaznog dela, da na oba kanala bude identično podešen bias... A onda... :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A jebote, mog'o sam i umreti na porođaju... pa nisam. <_< Alapačate, sprdate se... al' da imam od koga da prepisujem, jel', onda... Možda sam sve mogao da ubacim u unutrašnju gumu od bicigle, ne? Rasteže se pa može i tako... E, sad će da bude ovako. Kad ga vi napravite bolje, javite mi se :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drago mi je. Ne može da se okrene za 90 stepeni. Da je moglo, možda bih ga i okrenuo. Na kraju, hladnjaci, njihov oblik i pozicioniranje su odredili gde šta i kako može. Da sam imao para da izfinansiram onako kako profesionalci to rade, bilo bi sve drugačije, ovako je kako je, štapa i kanapa... edit: Nemam na čega da montiram shunt ako ga stavim iza kondenzatora. Sledeći put će biti bolje. Biću srećan ako ovo uopšte prosvira, a još srećniji ako bolje svira od onog što imam i što sam do sada imao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne ljutim se ja za sugestije, sve je to u najboljoj nameri, znam... Samo, eto, došlo do sastavljenog i onda mi kažete, nije trebalo ovako nego onako... Što se blizine tiče, jest, rekao mi Sipi, rekao mi Zen, što bliže. Od ovog nisam umeo bliže. Dok sam pravio nacrte za pločice, niko nije rekao da sam sjebao spojeve... Sad kad sam našao grešku, popravio, lako je biti pametan...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobro onda mozes poceti i da montiravas najlonke umesto lanca na trike-ove . oscilacija je gadna stvar , a kako ces se izvuci kad pocne , samo ti znas

10R/10uF
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Yup... Malo me brine što je 2W malo na pogrešnoj strani granici disipacije... (175Vx0.02A=3.5W) ??? Al' kad nemam jači od 10R... Hilfe...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...