Jump to content

.... tanku bakarnu foliju ?


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Makaze ( giljotina) sem što mogu da seku, mogu i da savijaju pod 90 stepeni ( ili drugim uglom) Umesto noža, stavi se neki profil ( matrica, patrica) i onda se savije. Ručno ne može lepo da se to uradi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mucite coveka, evo uradi sam resenje, jeftino :buehehe: Kupis Jantzen kalem od stopostotnog audiofilskog bakra, rekoh jeftinopost-9-126765163667_thumb.jpgPazljivo razmotas foliju, a za secenje primenis sistem sa iglom (ili iglama)kao sto se sekla dupla osmica film: zarezuje po sredini, ti vuces i presavijasIzumitelj Dj:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to resenje mi SuperFi stalno predlaze ;http://www.schuro.de/mu-cfc-spulen.htmno - kako sam tvrdoglav - ja trazim izvor sirovog materijala , gde bih mogao da narucim ono sto mi odgovara ........no - u svakom slucaju - hvala svima na trudu ...... ukljucujuci i apipang-ovanje , koje mi -usput- ne treba :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Ne znam treba li još treba i da li je to to. Ali ako već slučajno nešto naručuješ iz US of fucking A ima nekakva samoljepiva folija : pri dnu stranice.

Vidim da ima članova foruma koji su preko bare, pa možda nije "preko svijeta" :sarcastic_hand: staviti u neki od paketa koji se sigurno povremeno šalju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Takodje sam zainteresovan za foliju.Naime moj prijatelj ima Goerz-ove bakarne kablove u vidu te folije( a imao je i u srebrnoj varijanti i to Bi-wire). E sad jedino o cemu razmisljam kako su oni medjusobno odvojeni( znaci "+" i "- "). Tu postoji nekakav premaz-lak kojim je folija oklopljena koji neznam gde bih mogao nabaviti. Razmisljao i o oksidaciji materijala koja se naravno dogadja na samoj povrsini bas gde prolazi struja...:dubbio:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Boki mi je preneo informaciju gde da potrazim isto - u rolni ;luda glava - zaboravih nacisto sad sam poslao mail , a ako ne odgovore - zovem u ponedeljak da pitam glasom .kvaka je u tome sto kod tog "dobavljaca" prodaja repromaterijala nije osnovna delatnost , pa ne bih da nas 100 smara odjednom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Boki mi je preneo informaciju gde da potrazim isto - u rolni ;luda glava - zaboravih nacisto sad sam poslao mail , a ako ne odgovore - zovem u ponedeljak da pitam glasom .kvaka je u tome sto kod tog "dobavljaca" prodaja repromaterijala nije osnovna delatnost , pa ne bih da nas 100 smara odjednom

Ajd ako nesto saznas javi, ja sam zainteresovan...:Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Ok... Cekamo. :rolleyes:

zdravo svimabakarnu traku u raznim sirinama mozete kupiti gde ima da se kupi hobby programza izradu tiffany tehnike, ili kako se vec piseja je kupujem za obrubljivanje komada stakla pre lemljenjai kupujem je u chemaco zagrebali sigurno ima svugde da se kupe sad, ako vi meni mozete pomoci gde da kupim mesinganu traku do nekoliko cm sirinei aluminijsku pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobrodosao Zivlak nadam se da ce se naci neko ko zna za Al i mesing foliju

hvalabolje vas naslai ima jos nesto sto bi koristilo i vama i meniknjigovezacke trakeali, ne znam od kog su metala ili legurene znam gde ima da se kupi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...