Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Dakle, preamp je zlo. Slušao opet, malo detaljnije. Ima mirnu narav, blago zaobljen, mnogo detalja. Ne mogu mu naći slične, totalno je drugačiji od svega što sam čuo do sada. 

Obzirom da sam do sada kačio direktno DAC na amp, deleko je bolja reprodukcija kad DAC ide preko preampa. 

Nisam kompetentan da mogu da idem u detalje sa nekim zvučnim opisom IPa, jer većina stvari je subjektivne prirode. A šta ja imam da komentarišem već iskomentarisano od samog Nelsona, "Sounds wonderfull!", meni dosta. 😀Tako da sam sa preampom završio.

Sama izrada, rešenje PCBa, pa tu tek ne mogu ništa da kažem. Vrhunska!

Ukoliko bude bilo prilike nosiću ga u studio da vidimo kako će se tamo ponašati i šta će reći ljudi koji imaju malo više iskustva u slušanju. 😊

Zaključak je da ovaj preamp vredi svaku sekundu vremena provedenog u čekanju da bude gotov. 😊

:worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Zen Mod said:

bio sam ulogovan kao _MM_ (na njegov zahtev menjao screen name, etc.) pa zaboravio da se prebacim na ZM< pa kad sam postovao malopre, ispade _MM_

obrisah, pa ponovih, pa ........ 

:rofl:

Nemoj, ako postuješ kao ja napravićeš mi problem. Neću znati u kom stanju sam pisao to što piše :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i uvek kazem - necu vise, dosta je ...... pa me iskusenje nadvlada

jos jedna kombinacija, dosad samo slicno vidjeno na slikama ( AlNiCo FR corrugated paper surround, AlNiCo visoki, kutija drugacije vanjstine iako slicnih dimenzija)

kazem , ovo jos nevidjeno, iako na oko isti FR kao kod Garrard kutija (ZK40 bese?) , ovde je FR 8 oma, watti nebitni

cijena - prava sitnica , izaslo oko 30E sa dostavom 

sve ispravno

 

ovo se nece rastavljati, ostace u komadu , naravski da ce driveri dibiti potreban tretman ........ a mozda cak i napravimo vec ustanovljenu iteraciju Harbeth Iskra :Viannen_loungelizard:

 

msm , da se ima za pod ruku 

 

edit: mmcu mu , sto mi slike nekad slozi po redu a nekad random .....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.jpg

09.jpg

08.jpg

06.jpg

05.jpg

07.jpg

03.jpg

04.jpg

02.jpg

01.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...