Jump to content

Ei Radio akustika SPS-200 Restauracija/Laki remont


mutayu

Preporučeni Komentari

pre 7 časa, Zen Mod reče

to nije naponski deo nego zastita zvucnika

ostavi 741

Prebacio sam se, jbg ceo dan lemim mozak mi smercuje, a i rekoh da nisam neki strucnjak... :D

Elem, bolje mi nadjite tj. prodajte neke MJ-otove original nego sto bacate drvlje i kamenje na mene. :angel0:

E da, dobio sam sina pre neki dan pa zato i smercujem, ne znam gde bijem... :tease:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, Nislija said:

Prebacio sam se, jbg ceo dan lemim mozak mi smercuje, a i rekoh da nisam neki strucnjak... :D

Elem, bolje mi nadjite tj. prodajte neke MJ-otove original nego sto bacate drvlje i kamenje na mene. :angel0:

E da, dobio sam sina pre neki dan pa zato i smercujem, ne znam gde bijem... :tease:

Da krenem redom jer se „os(j)ećam“ prozvanim:

1. Neka su sin i majka dugo živi, zdravi i nasmejani. Vama želim da ste često, dugo i nasmejani pored njih. Najveća sreća u životu i najvažnije zašto smo tu... Lepše vesti od takvih, posebno sada, ne postoje... Huura!

2. Smeo sam da napišem što sam napisao jer sam ja na dnu kace sâmo posmatrač bez znanja i umeća... Dakle, ne može se pogrešiti i pomisliti da  „držim predavanje“ jer nemam čime i o čemu... Sâmo mi se dopala igra rečima pa sam je podelio... Sâd, tek, vidim da sam nekako, ipak, nanjušio ono lucky... Još jednom, sva sreća da Vas sve troje prati...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 12 minuta, zika reče

Da krenem redom jer se „os(j)ećam“ prozvanim:

1. Neka su sin i majka dugo živi, zdravi i nasmejani. Vama želim da ste često, dugo i nasmejani pored njih. Najveća sreća u životu i najvažnije zašto smo tu... Lepše vesti od takvih, posebno sada, ne postoje... Huura!

2. Smeo sam da napišem što sam napisao jer sam ja na dnu kace sâmo posmatrač bez znanja i umeća... Dakle, ne može se pogrešiti i pomisliti da  „držim predavanje“ jer nemam čime i o čemu... Sâmo mi se dopala igra rečima pa sam je podelio... Sâd, tek, vidim da sam nekako, ipak, nanjušio ono lucky... Još jednom, sva sreća da Vas sve troje prati...

Hvala puno :) Zezam se ja druze, stvarno vam ne uzimam za zlo. Priznajem kad pogresim jbg... ;) Opusteno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

cini se da imas jako dobru i citljivu semu (bar mi se cini da je bolja od objavljenih ovde), pa je zakaci ako ti nije tesko

da, dva elektrolita koji su vezani u red na ulazu menjas jednim blokom

 

usput - bolje da ne koristis podnozja za releje- samo jos jedno kontaktno mesto koje zna biti kriticno s vremenom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 43 minuta, Zen Mod reče

cini se da imas jako dobru i citljivu semu (bar mi se cini da je bolja od objavljenih ovde), pa je zakaci ako ti nije tesko

da, dva elektrolita koji su vezani u red na ulazu menjas jednim blokom

 

usput - bolje da ne koristis podnozja za releje- samo jos jedno kontaktno mesto koje zna biti kriticno s vremenom

Pa kontam da mi je lakse da menjam releje na podnozju nego da ih lemim / odlemljujem. Ali se slazem da jesu stabilniji kada se direkt leme i bolji kontakt imaju.

 

Sto se seme tice ni najmanji problem nije. Kacim je malo kasnije, nisam pored kompa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo je sema. Fali mi pola megabajta od ovog ogranicenja za upload fajlova da posaljem full rezoluciju. Morao sam malo da je optimizujem ali mislim da je i dalje vrlo citljiva. Kazite mi da li je dobra ili da je zapakujem pa da je onda posaljem kao fajl...

Forum-Custom-min.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Nislija reče

Evo je sema. Fali mi pola megabajta od ovog ogranicenja za upload fajlova da posaljem full rezoluciju. Morao sam malo da je optimizujem ali mislim da je i dalje vrlo citljiva. Kazite mi da li je dobra ili da je zapakujem pa da je onda posaljem kao fajl...

Forum-Custom-min.jpg

 

Ja je pravio , imam je u full formatu pa kom treba saljem na mail , pun format 15,7 MB

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drugari, pretpostavljam da vam je smaranje ali mislim da bi bilo stvarno lepo od vas profesionalaca da napravite opis / post  merenja mirne struje za ovo pojacalo, onako prosto, sazeto, da ne kazem laicki, da neko i sa manje znanja moze da pokapira... Jer ne vidim da uopste postoji negde u ovoj temi... Takodje na sta da obratimo paznju prilikom paljenja pojacala posle remonta i pre podesavanja mirne struje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 5 časa, Zen Mod reče

nesto se ja nisam namenjao releja u tim pojacalima
jesam svega drugog, ukljucujuci prvenstveno podnozja za osigurace , koji su klimavi ko babini zubi

Moji releji krcali, ali se otvaraju fabricki, pa sam ih osmirglao smirglom 500 pa 1000 i onda 2000, sada su top.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...