Jump to content

Svadbarski zvuchnik !


chakija

Preporučeni Komentari

Ejbg. Kad sam ja to predlagao panelu slusalaca kod mene od kojih je onaj najpriblizniji audio vodama bio elektricar u mornarici, proglasise me ludjim od Ludog Konja... Taj Konj nije bio lud te se ne uvredih ali maknuh knjige sa zvucnika jer jedno je biti Ludi Konj a drugo kad te gledaju samo kao ono prvo u toj kvalifikaciji, konj je cak priznata psiholoska manifestacija, recimo radi ko konj, trpi ko konj, al lud je lud.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Chakija,

Sad znam zasto ti odgovaraju ti zvucnici. Pa, skoro da su full-range, sa minimalnom skretnicom. Tako da si u neku ruku odradio FAST koncept. Samo su ti zvucnici malo veci. tj. Normalne Velicine :). Probaj to isto sa nekom mega-giga skretnicom i sterilisaces ga samo tako tj, hocu reci nista ne pipaj, osim...valjalo bi ih dovrsiti, a to sto zena kaze da joj se tako svidjaju...to je zenski fazon, ona u stvari hoce da kaze: "aj napokon nek si zavrsio so tim zvucnicima, nista vise ne pipaj,  e sad ajde malo da sredjujemo kuhinju/ormane/bastu/idemo kod mojih...itd" :D  :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, Vix said:

a to sto zena kaze da joj se tako svidjaju...to je zenski fazon, ona u stvari hoce da kaze: "aj napokon nek si zavrsio so tim zvucnicima, nista vise ne pipaj,  e sad ajde malo da sredjujemo kuhinju/ormane/bastu/idemo kod mojih...itd" :D  :cheers:

Vaistinu, Plochasti, oseca se i mudrost i iskustvo iz svake reci !:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...