Jump to content

Not so Big (božesačuvaj da su mali) Wolandov Tannoy 3134 TL


Woland

Preporučeni Komentari

Nije ti ovo trebalo Wolly,

 

tek sad da izvineš, vrišti kako su ružni kabineti onih 15"-ca :)

 

...no ako mene pitaš da li bi živeo sa lepim 12"-ma ili ružnim 15"-ma, ko iz topa bih izabrao ružne 15"-ce pošto je lepota prolazna, zar ne???

 

:shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

danas se pomeramo dalje, podloške za skretnice putuju u Batch

 

 

 

 

Wikipedija:

"Batch (srpski: Бач, mađarski Bács, slovačkiBáč, njemačkiBatsch, latinski: Bach) je grad u Južnobačkom okrugu, u VojvodiniBač je bio naseljen još u brončanom dobu. Arheološka iskapanja u bačkoj okolici su potvrdila da je na mjestu današnjeg Bača postojao uzgoj skretnica, vrelih pojačala i transmisijskih, te OB zvučnika još u vrijeme Antike. Tradicija je sačuvana do danas ponajviše zalaganjem neobudističkog redovnika čija silueta plijeni pažnju turista dok na motociklu jezdi Bačkom prerijom"

:buehehe: Idem ispraviti navode u Wikipediji. :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Wikipedija:

"Batch (srpski: Бач, mađarski Bács, slovačkiBáč, njemačkiBatsch, latinski: Bach) je grad u Južnobačkom okrugu, u VojvodiniBač je bio naseljen još u brončanom dobu. Arheološka iskapanja u bačkoj okolici su potvrdila da je na mjestu današnjeg Bača postojao uzgoj skretnica, vrelih pojačala i transmisijskih, te OB zvučnika još u vrijeme Antike. Tradicija je sačuvana do danas ponajviše zalaganjem neobudističkog redovnika čija silueta plijeni pažnju turista dok na motociklu jezdi Bačkom prerijom"

:buehehe: Idem ispraviti navode u Wikipediji. :hihihihi:

ni ja se ne bih odrazio bolje...

 

evenutualno bih na kraju dodao ....dok mu vetar miluje kosu u mimohodu....recimo  :buehehe:

 

Woli, svaka čassss za zvucnjake prosto mi dodje da i ja kupim bar jedne  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Wikipedija:

"Batch (srpski: Бач, mađarski Bács, slovačkiBáč, njemačkiBatsch, latinski: Bach) je grad u Južnobačkom okrugu, u VojvodiniBač je bio naseljen još u brončanom dobu. Arheološka iskapanja u bačkoj okolici su potvrdila da je na mjestu današnjeg Bača postojao uzgoj skretnica, vrelih pojačala i transmisijskih, te OB zvučnika još u vrijeme Antike. Tradicija je sačuvana do danas ponajviše zalaganjem neobudističkog redovnika čija silueta plijeni pažnju turista dok na motociklu jezdi Bačkom prerijom"

:buehehe: Idem ispraviti navode u Wikipediji. :hihihihi:

 

sačekaj malo sa ispravkama, možda ga nagovorim da kupimo šajku, da se malo bavimo trafikingom.. msm, valja iskoristiti momenat, zauzeti pozicije, utvrditi tarife (od audia nema leba).. ti možeš da nas dočekuješ sa one strane, samo nabavi nekakvu hladnjaču - dovoljno je 150 - 200 komata da stane (to ćemo mi ladno za noć da iztrafikujemo).. da pokrenemo bizMis - Bog da nas vidi  :wink2: a mož i fotoaparat da poneseš, možda se desi neka zgoda, pa uslikamo neku sličku na plaži  :crazy:

 

msm.. jbg praštaj - nema Groznog (još se brčka u Moravu - ne zna da je Dunav danas u trendu), samo da održim njegov duh  :laugh1tooht:

 

ni ja se ne bih odrazio bolje...

 

evenutualno bih na kraju dodao ....dok mu vetar miluje kosu u mimohodu....recimo  :buehehe:

 

Woli, svaka čassss za zvucnjake prosto mi dodje da i ja kupim bar jedne  :wink2:

 

ne zaboravi onu ORL lanpu na čelepenki :D

će kupiš Tanoje?! ako, i treba - beš audiofila koji nema barem jedne :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes ono - Vuletu bi bilo lepo.. ako preživi :D

 

Chak, nemoj majketi o merenjima, lanuću nešto o uslovima, gluvim sobama, mikrofonima i računarima, pa onda tome neće biti kraja - popiću ban od konstruktora :) a i nisam od onih koji bi da cede i stalno nešto menjaju i prčkaju.. kapiram da je to nekome veoma interesantno, ali meni nije.. ja želim da slušam muziku a ne zvuke.. verujem da ćemo do dovoljno dobrog zvuka doći tradicionalnim metodama.. suzbio sam poriv za merenjem još u pubertetu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Merenja sto se tice, moj je najveci (skoro 16 pa ti vidi brate Wolande). Morava do daljnjeg figurira samo tako. Hebes reku kad nije iz Sumadije. Ispravke wikipedije nepotrebne. Sve to mu dodje ko "uokolo Morave" . Ono jes malo dalje u provansi,al vazna je prestonica. Dovoljno velika na zalost da nikako da natrcim na VuleJohna i jos neke patkometriste.

Pozdrav

Sumadija do Tokija i Franjkfurta na majci.

Vesela Godzila

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...