Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

...lepo, šta da vam kažem, žao mi što nisam mogao da se pripojavim da vas ogrejem svojim prisustvom :(

 

Nadam se da će dogodine da se drugačije nameste zvezde i da će biti prilike da se šatra vašara razapne i u drugim mestima :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tako sam se ugrejo na Savi da sam se jedva na Tisi oladio :wink2: .E sad jos da znam kako da slike okacim sa FAK a .Pliz pomoc .Pozdrav svim ucesnicima i neucesnicima FAKa .Lepo druzenje sa  ljudima koje sam upoznao pre a i sada.

post-1362-0-84909300-1437341172_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E vala, neka si nam zdravo stigao kući, sledeći put hard disk da kupiš/pozajmiš/poneseš/doneseš sa sobom :)

 

Hvala ti što si nam svojim prisustvom ulepšao druženje ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vratio sam se sahrane prijatelja. Tuga, šta reči? Čuvajte se ljudi i sebe i drugih.

 

Dok se malo sve vrati u normalu, pokušat ću da iskopam neku upotrebljivu slikicu. Želim da se zahvalim svima koji su zaslužni za organizaciju, Vix-u koji mi je sve učinio lakšim i zabavnijim te njegovom prijatelju Nikoli koji me je doveo skroz do stanice, Peđi koji nas je dobacio u Boljevce te svima koji su ovo druženje učinili toliko ugodnim i vrijednim. Očekivao sam, iako se nisu pisali, da se pojave još neki dragi ljudi koje sam upoznao u Vrdniku ali nisu. Nadam se da će idući FAK biti još bolji i masovniji.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i ja na kratko da se javim. Veceras stigao kuci. Kan042, zao mi je tvog prijatelja :( Znam da je to tuzno, ali bolni dogadjaji nas moraju uciniti boljim ljudima, zato sto tada uvidjamo koliko nasi zivoti vise o tankim i nevidjivim nitima. Na nama je znati da to cenimo, i da se trudimo da svaki trenutak ucinimo sto lepsim, sebi i onima koji su nam dragi. Upravo je taj ljudski elemenat koji je FAk ucinio lepim, sprave su samo mali materijalni delic koji nas je u jednom momentu priblizio u jednu tacku u prostoru i vremenu. Mislim da je suvisno napominjati da mi bilo je izuzetno drago sto smo se sreli i druzili, a zao sto nisam upoznao one koji nisu mogli doci...

Jos jednom, hvala svima na gostoprimstvu i nadam se da ce biti prilike da se cesce vidimo!

Vix

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...