Jump to content

Soltanus ESL....


paja959

Preporučeni Komentari

nemoj da zezaš da si kupio one sa oglasa?!

 

Još nisam ali je dogovoreno pa se nadam da se prodavcu neće desiti ništa nepredviđeno tipa "predomislio sam se..."

(dakle, reč je o ESL 150, ne o cvrčkovima)

Ako upali, slažem dva po dva, jedan do drugoga, "ubijam" uzani "sweet spot" a subwooferi će morati da odu iza, u pozadinu... Verovatno će i rez biti spušten na cca 100Hz itd...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

update... danas ako ne bude nepredviđenih problema, donosim kući još jedan par ESL 150-ki... :buehehe:

 

Quadraphonic (Quadrophonic / Quadrasonic) – similar to what is now called 4.0 surround – uses four channels in which speakers are positioned at the four corners of the listening space  :huh: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Quadraphonic (Quadrophonic / Quadrasonic) – similar to what is now called 4.0 surround – uses four channels in which speakers are positioned at the four corners of the listening space  :huh: 

 

no_way_sign12669.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema fizičkih oštećenja...

 

Kako sam ono otkucao, tako sam morao odvesti ćerku u grad na balet. Evo, sad sam stigao kući. Treba li posebno da crtam da me sada čeka CADovanje što bih inače mogao sutra popodne da nemam zakazano u 4 kod neurologa a ćerka u pet kod zubara a oko šest treba da predam gotovo... HAHA...

 

Ono što je trenutačno sigurno je da drugi CD plejer neće moći u sistem jer nemam više no samo 11 utičnica na letvi... Ne znam kako sam sračunao ali tako ispadne...

 

1-4 ESL-i,

5-6 cirklotroni,

7 aktivna skretnica

8 preamp

9 gramofon

10-11 laptop i DAC...

Sreća pa nemam još i tuner i kasetni deck ... :rofl:

(žalosno što ne može ni drugi gram da se uveže pa ćemo uprkos činjenici da na polici zapravo ima dovoljno mesta, neke stvari morati na drugu letvu ili dodati još utičnica u niz...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Još dva ribona visine statika i bog da te vidi :crazyrocker:

...mhm... ajde da ne kvarimo... :)

 

Malo sam jurcao unezveren tražeći neku dokumentaciju pa sam usput malo ispomerao zvučnike, malo našao nožice, malo pozavrtao, malo pogurao bas sekcije u pozadinu... Još malo da donesem gore ono za usisavanje prašine... :buehehe: Tako mala osnova a tako mnogo prašine ispod... cccc...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hangfal !!!  ali u pravom smislu hahahahaha jbt ko da praviš disko-potkrovlje!?

 

Ma jok... Menjam zanimanje, 'oću da se preorijentišem i postanem statističar... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...