Mikorist Napisano Juče u 04:51 #7570 Napisano Juče u 04:51 ma de normalno Leonardo je reagovao/la na ovo 1
Mikorist Napisano Juče u 05:22 #7572 Napisano Juče u 05:22 Ovaj vokal za SUNO je najbolji za filere. Zato je svugde skoro isti. Leonardo je reagovao/la na ovo 1
Preporučeni Komentari
Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar
Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar
Kreiraj nalog
Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!
Registruj novi nalogPrijavi se
Već imaš nalog? Prijavi se ovde
Prijavi se odmah