Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

ako spisak vazi - neka bude 1650 po glavi

 

stavi u potpis koji je krajnji datum

 

komunikaciju sa Grau-om , radi efektivnosti , prebaci na phone

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

deda, anubis mi se jos nije javio, ocekujem poziv uskoro, pa stavljam - naravno da ne vodim komunikaciju forumski, pa jos javno, znas koliko strpljenja imam :)

 

gaggice kako da ti uplatim? Mozemo i teta tet, iliti face to face, ako hoces?

 

moze, negde se nadjemo, ali tek kada konacno saznam sve sto treba - verovatno cemo se nalaziti negde svi u jednom ili cu biti na jednoj centralnoj lokaciji - npr kalenic pijac - citaonica :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

verovatno cemo se nalaziti negde svi u jednom ili cu biti na jednoj centralnoj lokaciji - npr kalenic pijac - citaonica

 

Znak raspoznavanja su karanfil u zapućku i "Start" pod lijevom miškom.Lozinka glasi:"-Hoće li na kišu danas?"a odgovor je: "Samo u slučaju da padne".

Ostavi novac na klupi pokraj njegove umotan u jučerašnjo izdanje "Sportskih novosti" :pajapatak:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eve vam ga anubis

danas sam imao silne kurcluse u stanu, probio mi napon na nuli u stanu pa je bila opsta jebada

ukljucis stonu lampu a ono upali se pumpa za ribice u akvarijumu

spalilo mi punjac za laptop pa sam se bio odjavio sa neta dok nije stigla zamena

enivejz, mislim da je bilo 1600din ali ako drustvo slaze neka bude ono sto je rekao zen, 1650

ako pretekne popicemo ako ne bude dosta, dodacemo. a ovih 50 da jebemo gagicu sto je bio dobar da se privati blagajne pa da vraca kusur.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vreme za pp-ove

 

gaggg - vrati se unazad i procitaj koji je datum ........

 

eve , ja cu ........

 

aha , nema - skoro nam probio napn na nulu na forumu :rofl:

 

Grau - podsecaj - kad njima treba uplatiti ......... pa da mi skupimo pare bar 2 dana ranije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

treba da se uplati sledeceg ponedeljka. znaci u prevodu do kraja ove nedelje da se skupe pare. uplacujte ako boga znate a ko hoce cash da udeli, gagica ce da zauzme astal u kafani kalenic u subotu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jovicic Dragan, Mickijeviceva 8, 0691005132 - postnet uplata ( ne saljite karanfile, bombe itsl). Obzirom da uzimaju neku malu proviziju, uplacujte tako da mi stigne trazen iznos.

 

@BGD

 

ko hoce licno, pozove me pa se dogovorimo racunajte da sam u blizini vracarske opstine, odn  hrama Sv Save ili kalenic pijace ili kafane kalenic

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. anubisgrau, ne spava
2. neskor
3. davor,ne spava, plaća
4. El Abejo (Pchelac), valjda spava,...i dobro, plaćam, mada ne znam zašto kad ih ima bar trojica koji Sve plaćaju...
5. ManicP, plaćam, ako ima mesta spavam (daklem, prednos kolegioni izdaleka).
6. ZM , ne spava (tu), sve placa
7. добривоје, ne spava (tu), placa
8. ninja, spava, sve placa i ako odustane od spavanja
9. bb
10. lukaluka, spava, plaća
11. papadj, spava, plaća
12. gaggia, ne spava, plaća
13. zflazar, ne spava, plaća, jede i peca
14.....
15....
16....
17.2a3 ,+ jos trojica,placamo ne spavamo
18. Eci , ne spava, plaća
19. stein, spavanje neizvesno, poveo bih prijatelja, spreman da uskočim za troškove...
19. ZZZ
20. CarAca, pije i jede za dvojicu, uredno plaća, a spava kući, ako ga žena ne otera
 
rubrika za neodlucne/nesigurne
1. Ubledeli, ne spava
2. SKrstic, ne spava   :(

 

Auto mi kod majstora. Nekoliko dana sigurno neće izaći. Još ne znam koliki udarac će da bude ali sam pripremljen da ima tri cifre od kojih prva nije jedan a možda ni dva. Svako planiranje sa toliko nepoznatih je do daljnjeg krajnje nezahvalno i nerealno. Bude li bliže tri stoje evrona, ima da mi guzica za kaznu ostane prikovana za Suboticu.
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad mi cera javila da je moram iseliti iz stana tako da moram okrenuti 2 ture NS Mokrin pa na moju veliku zalost moram odustati od FAKa jedino ako nekako uspem da to obavim u toku jutra pa uspem da stignem.Znaci brisite sa spiska mene i moju trojicu za sada. :bad_boys_20:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad mi cera javila da je moram iseliti iz stana tako da moram okrenuti 2 ture NS Mokrin pa na moju veliku zalost moram odustati od FAKa jedino ako nekako uspem da to obavim u toku jutra pa uspem da stignem.Znaci brisite sa spiska mene i moju trojicu za sada. :bad_boys_20:

 

to znaci da mora uspeti ujutru da se obavi,nema odustajanja  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Biće grupa odabrana :D

 

Hoćemo li praviti majice?

 

sto se mene tice moze, zamisljam da me neko vidi sa natpisom FAK-Svajserijada ...u boljevackoj sumi....

 

odma ce da me uhapse ima pomisle da je neka pedofilija u pitinju  :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...