Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Konacno odustajem od Faka jer mi danas dodje drugar sa pozivnicom za svatove za 28 udaje cerku.Za par dana se eto svasta izdesava i stvarno mi je zao a bas smo se spremili da donesemo sprava /to ti je za popizdit/ ali sta da se radi.Jos da me pozovu da radim u naprimer 3 smenu i onda sam kompletan. :angry7:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbga

 

ajd sprovedi se :smesna:

 

za kaznu - organizujte sledeci FAK , za par meseci - posle godisnjih ............... pa da cujemo i te terakota zvucnjake :rofl:

 

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbga

 

ajd sprovedi se :smesna:

 

za kaznu - organizujte sledeci FAK , za par meseci - posle godisnjih ............... pa da cujemo i te terakota zvucnjake :rofl:

 

:cheers:

Zene nesto se vec sprema posto je uskoro simpozijum TERE u Kikindi pa moj drugar Djura ce da gleda da se tamo uvalimo sa spravama da pripomognemo toj izlozbi pa ce biti obavestenja.Ceka se na dozvolu jel da ulecemo ili ne. :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

GGGg

 

uplaceno 4K za Ninjana i ZM

 

snalazite se u ponedeljak , a sto usfali pokrivamo , kako zajaucete ili kad se nadjemo

 

mada , mogao bi Grau da proda 3 srafa sa lavora i da isfinansira 3 FAK-a

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aj me ispravite ako sam neskog ispustio:

 

na ruke meni:

 

bbane

manicp

acacar

zeljkor

 

+ zzz i papadj - u toku dana

 

postom:

 

dobrivoje

davor

zen+ninja

luka

neskor

 

pchelac, zflazar i eci ?

 

stein, skrstic, ubledeli i dalje neodlucni?

 

jos nekog racunamo?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eve, sad sam nešto gled'o... 3h 18min i 200km... pa dobro... Ima i varijanta nešto kraćeg puta (187km) ali ušteda na vremenu je beznačajna plus me dođe putarina dodatnih 4 litre goriva (Su-NS & back)... Volim da sam komotan... Još da smislim hoću li šta poneti sa sobom i šta... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne dolazim na FAK :-(. Mozda je vec bilo ocigledno, mada je razlog...neverovatna slucajnost....naime prosle godine se pogodilo da sam bas tada bio na moru. Ove godine, ponovo. Bittersweet, sto bi se reklo. Naime, i ja i zena smo morali istovremeno iskoristi neke dane godisnjeg odmora do kraja juna. Istovremeno se pogodilo da smo dobili povoljnu ponudu za letovanje na 7 dana u Turskoj, pa da iskoristimo...Ali FAK! Vracamo se prvog jula, tako da cu bas tokom svajserbal vikenda biti na plazi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd kad već ređamo loše vesti... Auto su mi sredili, klima radi, motor ne klokoće i ne lupa, ja platio ceh a nisam bankrotirao. Nema šanse da me izbegnete. Jedino da se niko osim mene ne pojavi... :msn-rofl:

Daklem, ako se ne izgubim negde na putu, eto me na švajserbalu... :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...