Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

1. anubisgrau, ne spava

2. woland, ne spava, plaća

3. neskor

4. davor,ne spava, plaća

5. El Abejo (Pchelac), valjda spava,...i dobro, plaćam, mada ne znam zašto kad ih ima bar trojica koji Sve plaćaju...

6. ManicP, plaćam, ako ima mesta spavam (daklem, prednos kolegioni izdaleka).

7. SKrstic ne spava , sve placa

8. ZM , ne spava (tu), sve placa

9. добривоје, ne spava (tu), placa

10. ninja, spava, sve placa i ako odustane od spavanja

11. bb

12. lukaluka, spava, plaća

13. papadj, spava, plaća

14. gaggia, ne spava, plaća

15. zflazar, ne spava, plaća, jede i peca

16.....

17....

18....

19.2a3 ,+ jos trojica,placamo ne spavamo

20. Eci , ne spava, plaća

21. stein, spavanje neizvesno, poveo bih prijatelja, spreman da uskočim za troškove...

22. ZZZ

23. CarAca, pije i jede za dvojicu, uredno plaća, a spava kući, ako ga žena ne otera!

Spojio CarAcin post sa cijelom listom da bude preglednije.

0W

P.S. Kada dodajete na listu kopirajte prethodnu i dopišite svoje ime. Tako će Gagi imati bolji pregled i neće morati tražiti ranije postove da vidi tko se sve prijavio.

 

 

 

23 lica na licinome mesti

 

suma (33K ? ) sa 23 pa zaokruzeno

 

ko god se pojavi obaska , prilaze za Zedno Dete

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Isprečilo se nešto, pa neću moći da dođem. jbg :(

 

1. anubisgrau, ne spava2. neskor3. davor,ne spava, plaća4. El Abejo (Pchelac), valjda spava,...i dobro, plaćam, mada ne znam zašto kad ih ima bar trojica koji Sve plaćaju...5. ManicP, plaćam, ako ima mesta spavam (daklem, prednos kolegioni izdaleka).6. SKrstic ne spava , sve placa7. ZM , ne spava (tu), sve placa8. добривоје, ne spava (tu), placa9. ninja, spava, sve placa i ako odustane od spavanja10. bb11. lukaluka, spava, plaća12. papadj, spava, plaća13. gaggia, ne spava, plaća14. zflazar, ne spava, plaća, jede i peca

15.....

16....

17....

18.2a3 ,+ jos trojica,placamo ne spavamo19. Eci , ne spava, plaća20. stein, spavanje neizvesno, poveo bih prijatelja, spreman da uskočim za troškove...21. ZZZ22. CarAca, pije i jede za dvojicu, uredno plaća, a spava kući, ako ga žena ne otera!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se javio auto i kaže "einspritzen übersetzen" pa to sad može da bude svašta i ništa. Između brisanja greške do koje je došlo zbog "kvalitetnog" goriva pa sve do "hmmm... četiri dizne... neće biti jeftino"

 

Odo ja u limbo... do daljnjeg... Neću da se brišem sa spiska, ali ako se kojim slučajem zakomplikuje, bemliga...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jebu me ledja da ne mogu da sedim , crk'o mi akumulator a  kako me krenulo - ko zna sta ce sve jos na 3god. starom autu , puna radionica popravljenih uredjaja a niko da dodje po njih pa sam dekintiran , nekoliko stvari stoji a da im samo malo fali da zavrsim (stavka jedan jebitacna ) .......... al' nema sanse da ne dodjem na pederbal

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. anubisgrau, ne spava
2. neskor
3. davor,ne spava, plaća
4. El Abejo (Pchelac), valjda spava,...i dobro, plaćam, mada ne znam zašto kad ih ima bar trojica koji Sve plaćaju...
5. ManicP, plaćam, ako ima mesta spavam (daklem, prednos kolegioni izdaleka).
6. SKrstic ne spava , sve placa
7. ZM , ne spava (tu), sve placa
8. добривоје, ne spava (tu), placa
9. ninja, spava, sve placa i ako odustane od spavanja
10. bb
11. lukaluka, spava, plaća
12. papadj, spava, plaća
13. gaggia, ne spava, plaća
14. zflazar, ne spava, plaća, jede i peca

15.....

16....

17....

18.2a3 ,+ jos trojica,placamo ne spavamo
19. Eci , ne spava, plaća
20. stein, spavanje neizvesno, poveo bih prijatelja, spreman da uskočim za troškove...
21. ZZZ
22. CarAca, pije i jede za dvojicu, uredno plaća, a spava kući, ako ga žena ne otera

 

rubrika za neodlucne/nesigurne

1. Ubledeli, ne spava

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jebu me ledja da ne mogu da sedim , crk'o mi akumulator a  kako me krenulo - ko zna sta ce sve jos na 3god. starom autu , puna radionica popravljenih uredjaja a niko da dodje po njih pa sam dekintiran , nekoliko stvari stoji a da im samo malo fali da zavrsim (stavka jedan jebitacna ) .......... al' nema sanse da ne dodjem na pederbal

 

Ja teglit' 30 kila pojačalo sigurno neću autobusom. Nije stvar u parama (para nema) i u tome hoće li se situacija razrešiti - rešiti, sigurno hoće, no hoće li se problem rešiti do tada. Meni auto treba svaki dan, tako da... Hoću li pare izvući odavde ili odande nije ni bitno, bitno je da se reši čim prije.

Veći problem je činjenica da "stari majstori" koji su žmurećki umeli da motor rastave i sastave iza leđa a da im pri tom jedini alat bude čačkalica za uši su u ovakvim situacijama poprilično nemoćni, ovi novi, tzv "šrafciger majstori" su opet svedeni na to da pogledaju u ekran lapatopa i kad očitaju šta dijagnostika kaže i slože blago teleći pogled jer umeju da pročitaju a šta treba uraditi (tj gde je i šta je zapravo kvar pojma nemaju) pa onda krenu sa "idejama" šta bi se moglo pokušati... Ajd kad ja ne znam pa imam svakojake ideje... Jedni kažu da je samo gorivo, drugi kažu da treba zameniti tu jednu diznu i vozi, treći kažu da tu ništa ne vredi ako se ne zamene sve četiri... Da ne kažem kojelike sam razne forume iščitao gde se javlja ova greška na ovom motoru... tssssss....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A da još malo zakompliciram dodajući još jednu mogućnost u vezi dizne. Na G4 TDI - znam da nije niti sličan motor, ali ima dizne... :)...mi je prije nekoliko mjeseci ponekad prestajao raditi jedan cilindar. Dijagnostika ustvrdi da je problem u dizni na četvrtom cilindru. Moj majstor Vida kaže: "hebeš dijagnostiku....imam jedan novi snop kablovinja koji napajaju PD stavit ćemo njega i vidjet ćeš da je dizna ispravna!".Ja: "Ali kabel dovodi struju do PD, kako može biti neispravan onda?"Vida: "Ne znam, ali vidjet ćeš da je to u pitanju!"Ja pitam: "A koliko to košta?"Vida: "Pola cijene od najjeftinijeg kojeg nađeš sam."

Epilog: G4 radi opet na sva 4 cilindra bez zamjene dizne. Narovoučenije: Kablovi nisu ezoterija samo u hi-fiju. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mudro zbori Zwaf.

 

Meni je dijagnostika jedared očitala greške na diznama. Majstor mi digo haubu, skino onaj plastični poklopac sa motora, metno ga u gepek i reko da ga negde uskladištim.

Govnetu puko plastičan nosač, trese meotor, trese se poklopac i lupka po kablovima od dizni.

 

Pošto je kod Steinike isti motor, možda probati ovaj "hack".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za one koji dolaze a blok 44/45 im je blizu: nekada je postojao brod koji je vozio od „Knez“-a do Vašeg odredišta...

Ne znam da li i dalje to čini ali sam danas vid'o brod... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

605 al' nije toliko direct-na kao brod... ;)

Brod je pristajao baš u tom letovalištu a od stanice 605 ima da se pešači... ;)

Slična im je učestanost polazaka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

605 al' nije toliko direct-na kao brod... ;)

Brod je pristajao baš u tom letovalištu a od stanice 605 ima da se pešači... ;)

Slična im je učestanost polazaka...

Zaboravih:

605 polazi sa jednog kraja block-a 45 dok brod polazi sa drugog...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. anubisgrau, ne spava
2. neskor
3. davor,ne spava, plaća
4. El Abejo (Pchelac), valjda spava,...i dobro, plaćam, mada ne znam zašto kad ih ima bar trojica koji Sve plaćaju...
5. ManicP, plaćam, ako ima mesta spavam (daklem, prednos kolegioni izdaleka).
6. ZM , ne spava (tu), sve placa
7. добривоје, ne spava (tu), placa
8. ninja, spava, sve placa i ako odustane od spavanja
9. bb
10. lukaluka, spava, plaća
11. papadj, spava, plaća
12. gaggia, ne spava, plaća
13. zflazar, ne spava, plaća, jede i peca
14.....
15....
16....
17.2a3 ,+ jos trojica,placamo ne spavamo
18. Eci , ne spava, plaća
19. stein, spavanje neizvesno, poveo bih prijatelja, spreman da uskočim za troškove...
20. ZZZ
21. CarAca, pije i jede za dvojicu, uredno plaća, a spava kući, ako ga žena ne otera
 
rubrika za neodlucne/nesigurne
1. Ubledeli, ne spava
2. SKrstic, ne spava  :(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...