Jump to content

Act Audio?


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Auh...

Ne znam šta bih rekao-čitava priča mi je u najmanju ruku čudna.

Veoma mi je krivo zbog Šolaje - izgleda da u ovoj zemlji jedini način da rešiš ovakav problem je da uzmeš zakon u svoje ruke.

Ovo je baš primer tipične otimačine u najgorem smislu te reči.

Baš me zanima kako izgledaju ta pojačala/predpojačala iznutra i koliko su slična/ista u poređenju sa Šolajinim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auh...

Ne znam šta bih rekao-čitava priča mi je u najmanju ruku čudna.

Veoma mi je krivo zbog Šolaje - izgleda da u ovoj zemlji jedini način da rešiš ovakav problem je da uzmeš zakon u svoje ruke.

Ovo je baš primer tipične otimačine u najgorem smislu te reči.

Baš me zanima kako izgledaju ta pojačala/predpojačala iznutra i koliko su slična/ista u poređenju sa Šolajinim.

 

Ух ЈБТ, пропустио сам све то са Драганом прошле године? Је ли познато који је епилог приче? Линкови на КП показују како фирма има ствари од 230 - 5000+ ЕУР (https://www.kupujemprodajem.com/ActAudio-Vacuum-Tube-CD-player-RCD-1-11108704-oglas.htm?filter_id=9060).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Ne ulazeći u priču o vezi sa Šolajom (jer nemam uvid u sve dokaze), ovo što je linkovano na oglasniku je jako dobra cijena ako su uređaji iole korektno zvučeći!

 

EDIT: Osim ovog CDP-a kojeg je linkovao InSides.

Izmenjeno od zerowaf
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jasno je da postoje ozbiljni razlozi da razmislimo da li da pričamo o ovom proizvođaču.Ako treba naglašavati, ono makar zbog gospodina Šolaje.

Do odluke (koju ću predložiti ostalim članovima team-a) zaključaću ovaj thread. Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...