Jump to content

Памучно црево.


InSides

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 33
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Samo mala napomena.

 

Probao sam ja sa tim pamučnim konopcem. Nije mi se nešto primio. Teško se uvlači kabl u njega i lako se "rascveta" na krajevima. Baška što se lako prlja pa posle one muke oko uvlačenja kabla bude šmrljav i neugledan. Od tada se držim sintetičkog konopca ili snake skina.

 

Ako nema u lokalu ima u hobbyking.com Wire Mesh Guard u bojama i raznim prečnicima za 0,5$/m. Uzimao mi prijatelj avio modelar i odlični su.

Na više se isplati sa sve šipingom. Doda se još neki metar Teflon Coated Wire 36AWG za 0,35$/m i karbonske cevi čisto da se nađe za gramofonsku ručku ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Ред је приказати резултат. :)

 

Пронашао продавницу ужади (хвала Зене), који ме повезали са фабриком, која ми је продала котур од 150 метара завршног бужира. Спасили ме муке извлачења средине. И мада је мени требало негде око 20 метара, ипак је цели котур био јефтинији него да наручујем чак и 10 метара било чега из иностранства.

 

И онда:

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lelp, lepo. Vidim navija se za zvezdi... Samo se šalim. Jel imaju neku tamniju boju da organizujemo ovde jedan GB. Lepa je bela, možda i naj-naj, ali se lako i prlja.

 

Да питам па да јавим?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...