Jump to content

Amira Medunjanin diskografija - gde kupiti


Jevrem

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 50
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Bas mi je dobar prijatelj, kaze, pa ti ne volis narodnjake ;-) .... a on jos i poznanik sa Amirom tako da sam mogao da se uVIPam :)

 

Spremam,  samo bez piva, rakija ili Calvados. Ali se vise meracim da otvorim LuxPaket koji je prihajao dok sam radio :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prijatelj mi rece da sam prozvan jer se nisam pretstavio. Izvinjavam se, mislio sam da jesam ali sad vidim da je to na drugom forumu. Meni to sve isto. Pa evo da ponovim istu poruku i ovde:

 

"Pozdrav svim audiofilima, hajfistima i hifadzijama (trgovcima).Muziku slusam iz razonode, ne obracam mnogo paznje na cifre i oznake, iako imam u bliskom okruzenju one sto slusaju i cistocu konektora. Malo mi je jezik brz pa cu se truditi da ne upadam u dijaloge da ne popijem ban i trudicu se da uz muziku gledam svoja posla."

 

Sto se tice Amire, rodjaci ce mi doneti jedan disk iz inostranstva a za ostale cu sacekati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za sve one koji su zainteresovani za flac albume A.Medunjanin. :wink2:

 

Narednih 24 h ce biti aktivan link :

https://rapidshare.com/download/share/B7E868D39C786D35FB1CD774A2187510

 

Ja donirao CD-e, Impuls & Grozni uplilicili iz wav u flac, te postavljeno na RS.

Hvala im.

Što ne ostaviste u wav?

 

Hvala za trud svoj trojici.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto nas bre u zdrav mozak j....  AIMP 2 konverter radi flac u Wav. ( meni trebalo 20 sekundi. Sad koliko tu ima gubitaka, jbg, al ovo je i ovako samo zvucna informacija).  U suprotnom bi se aploudovalo letnji dan do podne. Naravno, izvinjavam sa u Doktorovo, Impulsovo i moje Grozno ime svima onima, ciji ce ultimativni sistemi i plemenite slusne koscice potencijalno imati ozbiljne probleme i nenadoknadive zvucne gubitke  zbog flac-a. Mada, oni verovatno imaju originale te ih stoga ovo i ne interesuje. Pozdrav :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...