Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Nekom je zivot majka nekom maceha. Evo jedne skalamerije stigle, ugledala je svetlost dana u ponedeljak. Direktna proizvodnja sa moje strane :) Bas me zanima da li ce neko prepoznati sta je ? Od vrha do dna velicina je 4cm.

 

 

post-83-0-02209600-1360254462_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam danas u Budimpešti. Sve vas je pozdravio (na Ruskom) :) A i ja njega od vas (pokušavao sam na raznim jezicima, ali pantomimu je pogodio iz prve) :) Atmosfera kod Ištvana me je potsetila na Priču o jajetu i gudalu iz Hazarskog rečnika.

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam danas u Budimpešti. Sve vas je pozdravio (na Ruskom) :) A i ja njega od vas (pokušavao sam na raznim jezicima, ali pantomimu je pogodio iz prve) :) Atmosfera kod Ištvana me je potsetila na Priču o jajetu i gudalu iz Hazarskog rečnika.

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

 

A će neko da merači :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam danas u Budimpešti. Sve vas je pozdravio (na Ruskom) :) A i ja njega od vas (pokušavao sam na raznim jezicima, ali pantomimu je pogodio iz prve) :) Atmosfera kod Ištvana me je potsetila na Priču o jajetu i gudalu iz Hazarskog rečnika.

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

Bravo Woland,lepo si se ponovio.

Planiras zvucnike kao sto ima Hifish?

Dobrodosao u Sonido klub! :BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A će neko da merači :oke:

 

'Oće, barem k'o Mujo s' ovcom  :msn-rofl:

 

:baklja:

 

:crazyrocker:

 

Bravo Woland,lepo si se ponovio.

Planiras zvucnike kao sto ima Hifish?

Dobrodosao u Sonido klub! :BeerMugCheers:

 

Hvala. Sa malim izmenama - dodaće se helper za visoke (Fountek Neo CD 3.5H), a kutija će biti od 24 mm šperploče.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E sad da se nadovezem na prethodni post...

Posle dugog druzenja sa Sonido SFR 200-8 ne mogu da kazem da im nedostaju visoki ali ipak nikad nisam bio do kraja zadovoljan nacinom kako ih reprodukuju  pa sam se odlucio na ovaj dodatak koji bi trebao da resi to i nadoveze se na izvanrednu sredinu gde Sonido stvarno blista.Sad posto je ona moja nesreca od zvucnika OB trebalo je 4 kom da se to resi kako treba:

 

 

post-6-0-41984600-1360358199_thumb.jpg

post-6-0-07065600-1360358233_thumb.jpg

post-6-0-84368600-1360358298_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'Oće, barem k'o Mujo s' ovcom  :msn-rofl:

 

 

:crazyrocker:

 

 

Hvala. Sa malim izmenama - dodaće se helper za visoke (Fountek Neo CD 3.5H), a kutija će biti od 24 mm šperploče.

Dok sam ja pisao ti si vec odgovorio.

Apsolutno se slazem sa taj helper-trebace im!

:shakehands:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Wolande,

jos jedno pitanje:

Na koliko si planirao da rezes sonido i Fountek?

Ja sam citao malo ovih dana forum i nasao sam na razne predloge (mada preovladava misljenje da rez bude sto visi tj da se visoki reze na 20KHz-a sa 6db po oktavi)

Ja cu poci drugim putem (rez izmedu sonido i RAAL-a na oko 3Khz 24db/oct) pa javljam kako je uspelo...

Jos par slicica RAAL-a:

post-6-0-51937800-1360359577_thumb.jpg

post-6-0-31562800-1360359587_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čestiam na prinovi!

Kako si ih prošvercovo? Voz? Auto?

Inače, mene atmosfera u tom delu Budimpešte podsetila na Staljingrad iz COD2.

Kao da je vreme stalo 1942-ge.

 

Dalekobilo da sam švercovao :) Mr Varga mi je napravio račun (buđet ti Pišta meni napisal szamla for customs?) na 96€ (ukupno). Carinik je otvorio gepek i pitao šta je to, ma neki zvučnici rekoh, SAL? pita on. Nešto slično - odgovorih. 'Ajde prolazi. :)

 

Atmosfera je, kao u doba Marije Terezije. Imao sam sreću da je mapa Budimpešte u navigaciji telefona dobra - dovela me tačno ispred kućnog broja. Inače bih se napatio.

 

Wolande,

jos jedno pitanje:

Na koliko si planirao da rezes sonido i Fountek?

Ja sam citao malo ovih dana forum i nasao sam na razne predloge (mada preovladava misljenje da rez bude sto visi tj da se visoki reze na 20KHz-a sa 6db po oktavi)

Ja cu poci drugim putem (rez izmedu sonido i RAAL-a na oko 3Khz 24db/oct) pa javljam kako je uspelo...

Jos par slicica RAAL-a:

 

Ih, mene pitaš. Zen će da ga reže, ja sam samo prost manuelac :) Visoko će ga rezati, al' koliko - to će on da kaže. Čekam još da stignu founteci i torobari (ostalo je sve nabavljeno), pa da se krene sa poslom. Otvoriću temu, pa ćemo tamo da bistrimo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...