Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

...FR koji sam slušao kod Davora i Davida mi nikako ne zvuči inferiorno u poređenju sa hornama - samo drugačije.

 

A da probaš kombinaciju Davidovog FR-a i Chakijinog BR-a što ubiva na mestu?

To mene kopka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U krajnjoj liniji, ukoliko vidim da mi se baš sviđa, nameravam neku od Sonido 6" ili 8". Dok ne vidim da li mi se sviđa, probaću sa dobro oprobanim, a jeftinim vintage FR varijantama jer mi se ne daje 300 evra, a da ne znam hoće li mi se zadržati duže u kući. 

 

 

 

Greota je da ne probam :)

 

 

 

Ka tome idemo ako mi se svidi.

 

 

 

Turam di god mi se više svidi  :rofl:

 

 

Ič nemojte da se brinete :)

 

Sad kad ih Zvu ima, može da se igra kako hoće. FR koji sam slušao kod Davora i Davida mi nikako ne zvuči inferiorno u poređenju sa hornama - samo drugačije.

 

Toliko mi se svidelo da ću morati da probam :) Inače, bezecovao sam i par vejvgajdova. Kompresioni drajveri se trenutno odmaraju dok ne aktiviram econowave ponovo (čim mi prođu ispitni rokovi). Onda će taman da se usviraju sa SCW300 dok ne stignu superiorniji vejvgajdovi.

Pa koji su to FR bili, piši brate , što škrtariš...!? I koji guide.ovi to stižu!?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa koji su to FR bili, piši brate , što škrtariš...!? I koji guide.ovi to stižu!?

 

Slušao sam, pored ovoga što kaže Peđa, kod Davora Sonido SFR200-8 (feritni magnet, drveni phase plug). Sad ću malo da se igram sa vintage FR-ovima (Isophon, Iskra etc.) pa ako mi se svidi, lako ćemo dobaviti SFR200 :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvu da li hoces da ti dam Fostex 126E da probas.Mada nikako da se izorganizujemo da svrnes do mene.

 

 

cekajte ljudi, ne zbunjujte ga - prvo da proba neke rahatluk ovalice, pa onda ostalo :D pravi megdandzija zna gde stoji beli biber :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvu da li hoces da ti dam Fostex 126E da probas.Mada nikako da se izorganizujemo da svrnes do mene.

 

Hvala Shone. Samo dok malo stanem na noge. I dalje idem bebećim koracima :)

 

 

De nadje ovo za beli biber... :good2:

 

Sve taj zna, ali sve što ne treba :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...