Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ako mogu da pomognem vici ;)Servo je 750w 220vspindle 3Kw, drive 3.7 kw 380vSpindle max speed 24 000 RPM recomended speed 20 000 RPM

Hvala na ponudi, jesi to doneo ili ulovio na EB.Uzgred, praviš ozbiljnu makinu.Ako bi me poslušao, širi vođice Y ose i gledaj da ti radni sto bude širok max. koliko konzola X ose dozvoli.Nikad dosta prostora za postavljanje graničnika i steznih elemenata.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala na ponudi, jesi to doneo ili ulovio na EB.Uzgred, praviš ozbiljnu makinu.Ako bi me poslušao, širi vođice Y ose i gledaj da ti radni sto bude širok max. koliko konzola X ose dozvoli.Nikad dosta prostora za postavljanje graničnika i steznih elemenata.

Ja se vracam uskoro a ovo ce stici oko nove godine .Nije ebay kupio sam ovde , nesto direktno od fabrike, a nesto od distributera.Mozemo da pricamo kad dodjem, ako budes imao volje i vremena, saveta nikad dosta od nekoga ko ima ogromno iskustvo.Zamisao je bila da se sve uradi ovde ali ..... Uvek ima neko ali koje poremeti planove . Nastavak u dragoj nam domovini SrbijiOvako mi j izgledao spisak za kupovinu pripremljen za mog Kineza.My idea for spec.X ose 1100 mmY ose 980 mmZ ose 280 mmMaterial for build is cold rolled steel.X axis2 Hiwin Profile Rails 1640mm long HGR304 Hiwin Standard Flange Style carriages HGW30CC1 Ballscrews Spindle 1750mm Long C7R20x51 Ballnuts FSU 2005 4 C71 Fixed Ballscrews Supports FK15-71 Floating Ballscrews Supports FF15-71 Servo motor 750W with servo drive1 Coupling 12X19Y axis2 Hiwin Profile Rails 1240mm long HGR254 Hiwin Standard Flange Style carriages HGH25CC2 Ballscrews Spindle 1320mm Long C7R16x52 Ballnuts FSU 1605 4 C72 Fixed Ballscrews Supports FK12-72 Floating Ballscrews Supports FF12-71 Servo motor 750W with servo drive1 Coupling 10X19Z Axis2 Hiwin Profile Rails 520mm long HGR254 Hiwin Standard Flange Style carriages HGH25CC1 Ballscrew Spindle 605mm Long C7 MDL 16X051 Ballnut FSU 1605 4 C71 Fixed Ballscrews Supports FK12-71 Floating Ballscrews Supports FF12-71 Servo motor 750W with servo drive 1 Coupling 10X19
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auuuuuhhhhhhhdobro je da si me podsetioSutra cu da vidim da nadjem nesto

Ako je difuzija svetla fiksna, onda preferiram veći ugao. Izvini što podsećam dan pre. Nije o glavu, ako ne nađeš nešto dobro (i sa punjačem za accu bateriju). Ne treba siliti.P.S. Može da ide i u taj sanduk koji ide naknadno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...