Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ženica je silom navaljivala da kupim vintage Altec Lansing drivere, srebrne zavojnice od Audio Notea i Duelund kondenzatore, ali ja sam bio stamen kao stijena i odlučno rekao: "Ne! Ovakve ćemo kutije napraviti!", pa lupio šakom po stolu.

Naravno, da je tako na kraju i bilo. Evo custom kutija od oko 1500 l volumena! :buehehe:

http://Postavljena slika

Naravno da ne sumnjate u to kako se radnja odvijala, zar ne? :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e bas si Zerowaf ! :rofl:

sad ce ti zalepim pod avatar "Nista Zero , samo WAF!"

Neeeeee! :yikes:

Što će misliti o meni kad se pojavim u klubu "Stilista"?!!! Oduzet će mi titulu "Čuvara roza papuče", a to ne bih mogao podnijeti.... :wavecry:

:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen i Zvule drže štamparije... :wink2:

Znam za to! Ali red je za "likovo" kad sam se već pohvalio sa 9 onkena i dva Khorna! :buehehe:

"Sabrana djela Johnny Walkera", "šljivovica i sedam Konjaka" ... Imaš li te naslove? :rofl:

Ako nema ima da bude! :lol:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakle Zero, ubio si je na mestu..jadnu zenu..sad verovatno pati jer shvata da ce tesko iznaci razloge za dalje maltretiranje muzica kruzica..kako neiskusno..ccccc...sta uradi zeni tuznoj toj..pa bolje bre da si pravio dvostruke onekene sa kisobran hornama nego ..ma ne mogu, ne mogu da se sekiram toliko :wild:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakle Zero, ubio si je na mestu..jadnu zenu..sad verovatno pati jer shvata da ce tesko iznaci razloge za dalje maltretiranje muzica kruzica..kako neiskusno..ccccc...sta uradi zeni tuznoj toj..pa bolje bre da si pravio dvostruke onekene sa kisobran hornama nego ..ma ne mogu, ne mogu da se sekiram toliko :wild:

E ovako razmišlja iskusan i produhovljen muškarac koji pokazuje neobičan talent za primjenjenu diplomaciju!Impresioniran sam koliko ti je malo trebalo da shvatiš koja diabolična pozadina stoji iza ovog naoko veličanstvenog čina.... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigao je, pre sat vremena, preporođen preamp iz Sipi-jeve radionice. ECC82 je prošlost. 6n6p rules now!šta reći? Ugrađena je pamet, urednost i smisao za zvuk velikog DnD... Hvala!Utisci kasnije. Još se navikavam... Usviravam, pardon...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fotka kućišta je, već, prisutna na Forum-u. Preamp je spakovan u poličicu na stolu, ne verujem da će skoro biti prilike za slikanje. Čim je bude, recimo kod zamene cevke, ako se setim, slikam...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, da. Sada je tu jedna cevka sa leve strane i... Sipi neka objašnjava... ;)

Уживај ти у тој справи...само баш си нашо антилампаша да објашњава справе са лампама,боље нека објасни што му пада на 70кhz(мислим на ивицу импулса) :L3000::shinymj5:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...