Jump to content

PassLab FirstWatt F3


Impuls

Preporučeni Komentari

Ако добро свира онда ОК, кад сам видео слике помислио сам да је пуњач за акумулатор! :buehehe:

A sta li je tek ovo? Jos i svira... :) OK, necu vise, da ne odem off-topic...

post-40-054248400 1275027465_thumb.jpg

post-40-030604900 1275027476_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 282
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

 

Jos da cujem Aleph 5 i Borinu Thetu i da mi savest bude mirna po izboru pojacala.

Aleph 5 ti je takoreći u komšiluku... samo da uskladimo tajming :) Thetu bi i ja rado da čujem negde.Mož' se desi da sledeće nedelje organizujem nešto sa Brankom u Aleksincu. Ako njemu bude problem da seca njegovog sony-a od 12Kg onda ću ja mog alefa od 40Kg da ubacim u limuzinu i eto me kod nekog od vas dvojice     :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ne. Uživadoh čitajući. Naravno, svaki primerak je priča za sebe, svaka prostorija, ostatak system-a je priča za sebe, te... Mislim da nam se utisci (po)dosta poklapaju. Naravno, pošto slušam F3, već, skoro, mesec dana, neprestano, moje zvučno sećanje o F5 je, davno, izbledelo. Trebalo bi da se posetim. A, i u (mom) system-u se menjalo (po)nešto, te... No, F3 dobija, moj, glas...

Došlo je vreme da se uporede F5 i F3, kada su se utisci slegli i F3 odomaćio. Dakle, stavljeni su jedan na drugog, F3 na F5, i upoređivanje počinje. Keith Jarrett je prvi. Kad budem imao jasne stavove u tom pogledu, javljam. Za sad, za debljinu bandaša, vodi F* :), zvuka klavira što se tiče... No, ima drugih čimbenika koji trku i dalje čine, sasvim, nepredvidivom i, bojim se, odluku nemogućom... čak i kod klavira... Srećom, F5 niko nije kupio pa, sada, dok radim neke druge "ozbiljne" stvari, mogu da ih poredim do mile volje. Vozim ih (za ovo slušanje KJ-a) sa NAD 5440 (by @impuls), preamp (ALPS blue velvet 10K, ELMA switch, WBT connector-i, Kimber teflon-skom ožičenje), buffer (by Audial), Cabasse Sloop M4, Neotech KHS 02128 (većinom), Nauk najlicnastiji...Eto, tek da znate da se ne gubi vreme...Baš je lepo kada je neodlučno...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Došlo je vreme da se uporede F5 i F3...Baš je lepo kada je neodlučno...

Za mene je odluka F5 ili F3 stvar karaktera a ne razmisljanja o njihovom zvuku.Oba sviraju odlicno uz opasku da to kod F3 izgleda ovako Ulazni signal - Dobar dan! Oko mene se bas nisu nesto trudili u studiju pa sam ispao ovaki kaki sam. Jel' moze nesto da se ucini da budem makar malkice lepsi?F3 - Uf, tesko, ali imam dobru volju. Uradicemo sve sto je u okviru nasih mogucnosti... Srecan put do zvucnika! Polako i pazi na skretnice...Kod F5 mu to dodje ovakoUlazni signal - Dobar dan! Oko mene se bas nisu nesto trudili...F5 - E, sto me nesto zabole k.... da te ulepsavam! K'o da ja nemam pametnija posla. Nije ti ovo frizerski salon. Umukni i mars u zvucnik! Sta zevas, begaj, vidis da radimo...U prevodu - F5 je surovi realista i odgovara mi po karakteru. Inace, ako slucajno poznajete nekoga ko misli da je MP3 dobra stvar, pustite mu takav snimak preko F5. Ako i tada ne shvati da je mp3 govance, onda je definitivno gluv.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za mene je odluka F5 ili F3 stvar karaktera a ne razmisljanja o njihovom zvuku.Oba sviraju odlicno uz opasku da to kod F3 izgleda ovako Ulazni signal - Dobar dan! Oko mene se bas nisu nesto trudili u studiju pa sam ispao ovaki kaki sam. Jel' moze nesto da se ucini da budem makar malkice lepsi?F3 - Uf, tesko, ali imam dobru volju. Uradicemo sve sto je u okviru nasih mogucnosti... Srecan put do zvucnika! Polako i pazi na skretnice...Kod F5 mu to dodje ovakoUlazni signal - Dobar dan! Oko mene se bas nisu nesto trudili...F5 - E, sto me nesto zabole k.... da te ulepsavam! K'o da ja nemam pametnija posla. Nije ti ovo frizerski salon. Umukni i mars u zvucnik! Sta zevas, begaj, vidis da radimo...U prevodu - F5 je surovi realista i odgovara mi po karakteru. Inace, ako slucajno poznajete nekoga ko misli da je MP3 dobra stvar, pustite mu takav snimak preko F5. Ako i tada ne shvati da je mp3 govance, onda je definitivno gluv.

Bolji opis nisam čuo godinama :clapping: E baš si me slatko nasmejao :rofl: U jednom postu toliko materijala za potpis ??? Nemoguće :D

Umukni i mars u zvucnik! Sta zevas, begaj, vidis da radimo...

Srecan put do zvucnika! Polako i pazi na skretnice...

:rofl::rofl::rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za mene je odluka F5 ili F3 stvar karaktera a ne razmisljanja o njihovom zvuku.

:ok:

Oba sviraju odlicno uz opasku da to kod F3 izgleda ovako Ulazni signal - Dobar dan! Oko mene se bas nisu nesto trudili u studiju pa sam ispao ovaki kaki sam. Jel' moze nesto da se ucini da budem makar malkice lepsi?F3 - Uf, tesko, ali imam dobru volju. Uradicemo sve sto je u okviru nasih mogucnosti... Srecan put do zvucnika! Polako i pazi na skretnice...Kod F5 mu to dodje ovakoUlazni signal - Dobar dan! Oko mene se bas nisu nesto trudili...F5 - E, sto me nesto zabole k.... da te ulepsavam! K'o da ja nemam pametnija posla. Nije ti ovo frizerski salon. Umukni i mars u zvucnik! Sta zevas, begaj, vidis da radimo...U prevodu - F5 je surovi realista i odgovara mi po karakteru. Inace, ako slucajno poznajete nekoga ko misli da je MP3 dobra stvar, pustite mu takav snimak preko F5. Ako i tada ne shvati da je mp3 govance, onda je definitivno gluv.

:buehehe::respect::coffee::hyper: :bravo:Bilo bi mi žao da nisam napis'o onaj moj post, jer bi, možda, tako, izost'o ovaj pearl... :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neupordivo vise cenim ovakav karakter:

...imam dobru volju. Uradicemo sve sto je u okviru nasih mogucnosti...

...nego ovaj nazovi "karakter":

E, sto me nesto zabole k.... K'o da ja nemam pametnija posla. Umukni i mars...! Sta zevas, begaj, vidis da radimo...

:sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad kad imam vozilo sposobno da sve to prenese, sve je lakše. Jedino, još, kičmu da nabavim...F{3,5} su teški k'o tuč. Preamp-ovi su pesma...Moja prostorija (@sipi zna) ne dozvoljava veliko društvo... ;(Sok od zove me zove...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za mene je odluka F5 ili F3 stvar karaktera a ne razmisljanja o njihovom zvuku.

Oba sviraju odlicno uz opasku da to kod F3 izgleda ovako

Ulazni signal - Dobar dan! Oko mene se bas nisu nesto trudili u studiju pa sam ispao ovaki kaki sam. Jel' moze nesto da se ucini da budem makar malkice lepsi?

F3 - Uf, tesko, ali imam dobru volju. Uradicemo sve sto je u okviru nasih mogucnosti... Srecan put do zvucnika! Polako i pazi na skretnice...

Kod F5 mu to dodje ovako

Ulazni signal - Dobar dan! Oko mene se bas nisu nesto trudili...

F5 - E, sto me nesto zabole k.... da te ulepsavam! K'o da ja nemam pametnija posla. Nije ti ovo frizerski salon. Umukni i mars u zvucnik! Sta zevas, begaj, vidis da radimo...

U prevodu - F5 je surovi realista i odgovara mi po karakteru.

Inace, ako slucajno poznajete nekoga ko misli da je MP3 dobra stvar, pustite mu takav snimak preko F5. Ako i tada ne shvati da je mp3 govance, onda je definitivno gluv.

Sjajno, neverovatno, duhovito, ma ... kao da sam bio tamo :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Duhovito, ali nedovoljno tacno. Po mom iskustvu, taj razgovor tece ovako:Odgovor F3 ulaznom signalu: Oko mene su se puno trudili, ali sam ispao manjkav i brljam po malo, ima stvari koje ne mozes da trazis od mene, ali dacu sve od sebe i sigurno neces iz mene izaci isti kakav si usao - a dal' ces biti lepsi...Odgovor F5 ulaznom signalu: U idealnom svetu ja bih bio idealno pojacalo, al' od mojih izlaznih MOSFETova se ocekuje ono sto ne mogu da pruze. Od mene mozes da trazis skoro sve, ali i ja cu malo da te promenim, mada sam pri tome uglavnom dosledan...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...